niedziela, 22 czerwiec 2014 15:26

Czyste zęby i dziąsła gdziekolwiek jesteś!

 

Systematyczna higiena jamy ustnej, oparta nie tylko o dokładne szczotkowanie ale i nitkowanie, to droga do ładnych, zdrowych zębów i dziąseł. Często jednak nitkowanie wydaje się być trudną i czasochłonną czynnością. Dla wszystkich, którzy lubią proste i wygodne rozwiązania, a także cenią czas, marka Jordan opracowała nowość – 3w1 Flosser: nić, wykałaczkę i czyścik do języka.

To poręczne i łatwe narzędzie jednorazowego użytku pozwala dokładnie oczyścić przestrzenie między zębami i kieszonki dziąseł, dzięki trzem powierzchniom czyszczącym. Wygodna w użyciu nić jednym ruchem pozbywa się zanieczyszczeń z przestrzeni międzyzębowych, wykałaczka usuwa resztki jedzenia z pomiędzy zębów, a karbowana powierzchnia czyszcząca zbiera osad i bakterie z języka. Poręczne opakowanie z wielokrotnym zamknięciem powala mieć 3w1 Flosser zawsze ze sobą, w pracy, szkole czy podczas podróży i codziennie, w prosty sposób dbać o higienę jamy ustnej, utrzymując czyste przestrzenie międzyzębowe i świeży oddech.

 

Powierzchnia zębów ma pięć płaszczyzn – szczoteczki czyszczą tylko trzy z nich. Czyszczenie przestrzeni między zębami oraz języka jest absolutnie niezbędne, ponieważ zapobiega rozwijaniu się tam bakterii, które są główną przyczyną próchnicy i chorób dziąseł. Jordan oferuje szeroką gamę nici dentystycznych, szczoteczek międzyzębowych oraz stomatologicznych wykałaczek dostosowanych do potrzeb, wymagań i upodobań każdego użytkownika. Jako największy europejski producent nici dentystycznych i największy na świecie producent wykałaczek stomatologicznych, Jordan nieustannie wyznacza nowe standardy w zakresie innowacyjnych produktów do pielęgnacji przestrzeni międzyzębowych.

Jordan 3w1 Flosser: nić, wykałaczka i czyścik do języka
Produkt do higieny jamy ustnej, który sprawia że utrzymanie pięknego uśmiechu staje się proste. Połączenie trzech funkcji w jednym produkcie sprawia, że Flosser staje się perfekcyjnym przyrządem do skutecznego i łatwego czyszczenia przestrzeni międzyzębowych, pozwalając zaoszczędzić czas w ciągu pełnego aktywności dnia;
1. nić dentystyczna - usuwa kamień nazębny pomiędzy zębami, tam gdzie nie dociera szczoteczka;
2. wykałaczka - pomaga usunąć resztki jedzenia i stymuluje dziąsła;
3. czyścik do języka - pomaga usunąć osad i bakterie z powierzchni języka, odświeżając oddech.

Jordan 3 w 1 Flosser nić, wykałaczka i czyścik do języka posiada praktyczne opakowanie z wielokrotnym otwarciem, idealnym aby mieć je w torebce lub torbie i móc codziennie dbać o czystość zębów w każdym miejscu.

Opakowanie: 36 szt.
Cena: 11,99 PLN

Jordan 3 w 1 Flosser nić, wykałaczka i czyścik do języka jest dostępny w drogeriach sieci Rossmann, Superpharm oraz w dobrych sklepach na terenie całego kraju.

 

Wyświetlony 867 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2019 by SN2.EU