środa, 22 maj 2013 14:20

Edixal - podgrzej atmosferę i schudnij

Aby schudnąć, nie wystarczy się napocić! Ważniejsze, aby jeszcze odpowiednio podgrzać organizm, czyli doprowadzić do termogenezy – procesu stymulującego przemiany metaboliczne, a tym samym spalanie kalorii. Bogaty wybór substancji aktywnych, ułatwiających pozbycie się zbędnych kilogramów, zawiera preparat Edixal®, bazujący na wyciągach z zielonej herbaty, kakao oraz papryczki chilli.

Decydując się na zrzucenie nadmiaru kilogramów, poprzestajemy zwykle na ograniczeniu przyjmowanych kalorii, wspomagając się dodatkowo aktywnością fizyczną. Jeśli jednak zależy nam na odchudzeniu problematycznych partii sylwetki, takich jak brzuch, uda, pośladki czy biodra, wtedy istotna staje się dodatkowa aktywacja metabolizmu. Dlaczego? Kalorie z pożywienia użytkowane są właśnie na czynności fizyczne i metaboliczne, w tym trawienie, oddychanie i termogenezę, czyli wytworzenie ciepła dla utrzymania stałej temperatury ciała. Każdy z nas ma jednak inne predyspozycje tzw. przemiany materii. I w tym cały problem.

Ci, którzy mają niską termogenezę, a więc wolniejsze spalanie tłuszczu zgromadzonego w tkankach, są w większym stopniu narażeni na niepowodzenia w odchudzaniu. W takich przypadkach warto pamiętać o naturalnych składnikach aktywujących nasz metabolizm. Wiele z nich znaleźć można w pikantnych przyprawach, ale również w skoncentrowanej formie podania – pod postacią suplementu diety Edixal®.

Preparat zawiera wysoce efektywny zestaw standaryzowanych
i skoncentrowanych substancji termogenicznych. Dzięki nim partie ciała, nawet tak oporne na odchudzanie, jak brzuch, uda, pośladki czy biodra, poddane czynnikom rozgrzewającym, są w stanie zmniejszyć obwód poprzez spalenie tłuszczu znajdującego się w tkance podskórnej.

W skład preparatu Edixal® wchodzą:

Extend Hot – ekstrakt z papryczki chilli. Kapsaicyna zawarta w papryce wykazuje działanie rozgrzewające, a jej regularne przyjmowanie zwiększa dzienne wydatkowanie energii o 4-5%.*. Zawartość kapsaicyny w jednej kapsułce Edixalu® odpowiada jednej paprycze chilli!

Kompleks Lipotherm – obejmujący skoncentrowane, standaryzowane wyciągi z zielonej herbaty, kakao, żeń-szenia oraz guarany. Wywiera on pozytywny wpływ na krążenie oraz procesy termogenezy – fizjologicznego wytwarzania energii w organizmie, umożliwiając kontrolę wagi ciała. Dodatkowo, składniki Lipotherm stymulują lipolizę, czyli rozkład nagromadzonej tkanki tłuszczowej oraz wspierają proces utleniania tłuszczów, co w efekcie prowadzi do zmniejszenia ich zawartości w tkance.

Kompleks Metabolplex – z wyciągiem z L-karnityny, imbiru oraz liści oliwki, czyli składników odgrywających istotną rolę w stymulowaniu metabolizmu tłuszczów, prowadząc do eliminacji kwasów tłuszczowych z komórek oraz przetwarzania ich w energię.

Składniki aktywne, zawarte w kapsułkach Edixal®, posiadają formę płynnego żelu (technologia Rapid Liquid Gel), aby jak najszybciej działać w organizmie.

- Nie należy przyjmować kapsułek na pusty żołądek. Najlepiej – zawsze w trakcie lub po posiłku! Termogeniczne składniki preparatu są częściowo wchłaniane przez pożywienie, przez co redukowane jest prawdopodobieństwo wystąpienia podrażnienia żołądka.
- Intensywne działanie produktu może być obniżone poprzez stosowanie go po posiłku.
- W trakcie suplementacji należy pamiętać o przyjmowaniu odpowiedniej ilości płynów.
- Zwiększenie ilości jednorazowo przyjmowanych kapsułek z jednej do dwóch jest zalecane jedynie wtedy, gdy po przyjęciu pojedynczej kapsułki organizm reagował prawidłowo.
- Najlepsze wyniki uzyskuje się zażywając preparat na 1-2 godziny po lub przed treningiem.
- Preparat przeznaczony jest do spożycia doustnego, a przed użyciem należy zapoznać się z treścią ulotki.

Sposób użycia: 1 kapsułka 2 razy dziennie (waga do 60 kg) lub 2 kapsułki  2 razy dziennie (przy wadze powyżej 60 kg)

- Oddziaływanie składników produktu na organizm może trwać do kilku godzin (uczucie ciepła w całej jamie brzusznej, zwiększone pocenie się podczas ćwiczeń).
- U osób wrażliwych na składniki produktu mogą wystąpić podrażnienia żołądka lub krótkotrwałe skurcze.
- Osoby wrażliwe na którykolwiek ze składników produktu powinny zrezygnować z jego stosowania.
-    Osoby chore na astmę, alergie, nietolerancje pokarmowe, wrzody żołądka, infekcje przewodu pokarmowego, pęcherzyka żółciowego lub trzustki oraz inne problemy trawienne przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z farmaceutą lub lekarzem.

Opakowanie: 60 kapsułek
Cena: ok. 58 zł              

 www.schudnijmy.pl

© 2013-2020 by SN2.EU