piątek, 26 kwiecień 2013 14:55

Czas pomyśleć o sobie

Wiosna to najlepszy czas na oczyszczenie organizmu oraz zrzucenie nadprogramowych kilogramów uzbieranych w trakcie zimy. Zapał do odchudzania rozkwita w każdym z nas z nadejściem wiosny. Na myśl o letnich plażach marzy nam się szczuplejsza sylwetka. Pogoda z dnia na dzień pozytywnie nas zaskakuje, słońce zachęca do spacerów, a las szumi tak zachęcająco…

Każdy dietetyk podkreśla istotę ćwiczeń i zdrowej diety. To oczywiste! Ale pamiętajmy również o suplementach diety, które pomogą uczynić proces wyszczuplania bardziej efektywnym. Wśród szerokiej oferty tych ostatnich wyróżnia się nowość firmy Nord Farm – suplement diety CelluBerry slim. Jego innowacyjny skład opiera się głównie na jagodach Acai, dzięki którym preparat jest silnie działającym antyoksydantem. W dodatku owoce te dostarczają energii organizmowi, a także przyśpieszają metabolizm i spalanie tłuszczu, dlatego stanowią odpowiednie uzupełnienie diety odchudzającej. Warto również zwrócić uwagę na glukomannan (błonnik), który pęczniejąc w żołądku sprawia, że nie czujemy głodu tak dotkliwie, co w efekcie prowadzi do efektywniejszego zrzucenia wagi.
Ponadto L-leucyna oraz witamina C zwiększają skuteczność suplementu. Natomiast ekstrakt z liści morwy białej działa stabilizująco na poziom cukru we krwi, ograniczając jego przyswajanie przez organizm, dlatego może być polecany pomocniczo przy odchudzaniu.
Po rozpuszczeniu saszetki w 2 szklankach wody powstaje napój o wyrazistym smaku, co powoduje, iż przyjmowanie każdej kolejnej porcji nie będzie kojarzyło się z przykrym obowiązkiem, a raczej smakowitą przekąską.
Nikt nie obiecuje, że skonsumowanie jednej dawki automatycznie obniży wartość pokazywaną na naszej łazienkowej wadze. Dla realnych skutków zaleca się REGULARNE spożywanie preparatu, ograniczenie wysokokalorycznych potraw i choć niewielką dozę ruchu na co dzień. Czy jednak nie o to właśnie chodzi, byśmy nauczyli się żyć zdrowiej, tracąc przy tym fałdki, tak skrzętnie chowane pod ubraniem?

Wyświetlony 995 razy
© 2013-2019 by SN2.EU