czwartek, 26 kwiecień 2012 19:07

Poznaj Make-Up Star Cosmetics

Make-Up Star Cosmetics to producent kosmetyków kolorowych dla kobiet. Zadaniem naszych produktów jest przystosowanie cery do dalszych etapów makijażu, jakim jest nakładanie kolorówki.

Idea marki idzie w parze z mottem zawodowym jej twórcy, który zawsze twierdził iż kluczem do udanego makijażu jest pierwszy etap jego wykonania, a więc praca nad wyprowadzeniem cery oraz rzeźbą twarzy.

„Często porównuję makijaż do malowania na płótnie. W malarstwie podstawą do stworzenia wybitnego obrazu jest
właściwie przygotowany grunt. Makijażem żądzą podobne zasady, im precyzyjniej dopracowana cera tym lepszych efektów
możemy się spodziewać a i praca nad makijażem staje się przyjemniejsza” Dominik Ćwiklik

Dlatego właśnie w naszym asortymencie znajdą Panie kosmetyki, które służą głównie przygotowaniu twarzy pod kolejne
etapy makijażu.

ULOTKA-2

„Na polskim rynku spotykamy firmy, które zasypują nas swoim bogatym asortymentem produktów, ich oferta jest szeroka ale posiada pewne wady- takie firmy zazwyczaj stawiają na ilość a nie na jakość, ich produkty posiadają defekty gdyż nie sposób zadbać o jakość przy tak dużym asortymencie. MAKE-UP STAR COSMETICS przede wszystkim stawia na jakość, nasza oferta ogranicza się do kosmetyków z jednej grupy, za to starannie przygotowanych. Nie dbam o opakowania, nie dbam o reklamę, zostawiam całą otoczkę lansowania produktu za sobą- interesuje mnie jedynie to co znajduje się w środku- produkt końcowy” Dominik Ćwiklik

Już dzisiaj dołącz do grona naszych klientów.

Na naszej oficjalnej stronie internetowej www.m-u-s.pl można zapoznać się z misją marki, naszymi usługami, oraz z naszymi produktami.

© 2013-2020 by SN2.EU