sobota, 21 kwiecień 2012 18:19

Naturalny „eliksir młodości” dla kobiety.

Chcesz się odmłodzić, ale boisz się operacji i skomplikowanych zabiegów? Teraz możesz odzyskać młody wygląd w naturalny sposób. Zabieg Regeneris znacząco poprawia stan skóry, dzięki wykorzystaniu regeneracyjnych zdolności organizmu.

Co to jest Regeneris?

Regeneris to innowacyjna terapia, polegająca na biostymulacji skóry, poprzez dostarczenie jej osocza bogatopłytkowego z własnej krwi. Osocze jest bogate w komórki macierzyste i czynniki wzrostu, dzięki czemu działa jak naturalny „eliksir młodości”. Regeneris jest przy tym produktem w 100% biokompatybilnym a rewitalizacja skóry twarzy możliwa jest dzięki, tzw. Autologicznej Odnowie Komórkowej (ACR – Autologous Cellular Regeneration) – czyli regeneracji komórek skóry dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych.

Nowatorska terapia

Leczenie z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego od ponad 10 lat wykorzystywane jest w chirurgii rekonstrukcyjnej, ortopedii i stomatologii. Terapia skutecznie wspomaga procesy gojenia ran, odbudowy tkanki kostnej czy regeneracji i gojenia tkanek przyzębia. Z tych właściwości korzysta również medycyna estetyczna. Po raz pierwszy zastosowano osocze w 2003 r. we Francji, Włoszech i Wielkiej Brytanii.

Jak działa Regeneris?

Zabieg Regeneris polega na pobudzaniu komórek własnego organizmu do intensywnej regeneracji. Czynniki wzrostu i komórki macierzyste stymulują organizm do odnowy tkanek, wspomagają proces angiogenezy, czyli tworzenia nowych naczyń krwionośnych, w znaczących sposób stymulują też produkcję nowego kolagenu. Pod wpływem osocza skóra odzyskuje świeżość i witalność. Staje się głęboko nawilżona, gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza. Dzieje się tak, ponieważ proces starzenia się skóry związany jest ze spowolnieniem odnowy komórek ciała i ich zmniejszoną zdolnością regeneracji.

Bezpieczeństwo terapii

Technologia oparta o Regeneris daje długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy a przy tym jest absolutnie naturalna i biokompatybilna z Twoim ciałem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg z użyciem Regeneris jest dość szybki i prosty. Na początku lekarz pobiera niewielką ilość (6 -18ml) krwi pacjenta do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce. W ciągu 5 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Do probówek, tuż przed wykonaniem zabiegu, należy dodać specjalny odczynnik, który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. W ten sposób uzyskuje się osocze bogatopłytkowe, które następnie staje się bazą do wykonania zabiegu, czyli wprowadzenia tak przygotowanego preparatu w głąb skóry.
Regeneris można wstrzykiwać do skóry na różne sposoby. Z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii, bądź też liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry. Jeden z zestawów zawiera również specjalną maskę komórkową, która znajduje zastosowanie w regeneracji skóry twarzy po zabiegach medycyny estetycznej, jak peelingi, mikrodermabrazja czy laser.

Efekty zabiegu

Efekty, które możemy uzyskać, dzięki Regeneris to:
-rewitalizacja skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry;
-remodeling włókien kolagenowych;
-poprawa ukrwienia skóry;
-wygładzenie zmarszczek i fałd – wolumetryczna terapia biostymulująca komórki skóry;
-przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej.

Wskazania do zabiegu

Dzięki intensywnie stymulującym właściwościom zabiegi z zastosowaniem osocza zalecane są pacjentom, których skóra wymaga odnowy oraz tym, którzy poszukują produktów naturalnych lub są uczuleni na inne produkty. Regeneris stosowany jest w leczeniu łysienia, wypełnianiu blizn po trądziku oraz redukcji zmarszczek. Szczególnie dobrze sprawdza się w następujących obszarach:
-policzki
-fałdy nosowo-wargowe
-okolice oczu (kurze łapki, cienie), powieki
-usta, podbródek, czoło
-fałdy na szyi i karku
-dekolt
-dłonie

Regeneris przeciwdziała łysieniu

Zabieg Regeneris można stosować nie tylko w ramach terapii przeciwstarzeniowej. Zastrzyki z własnego osocza doskonale stymulują odbudowę mieszków włosowych i skutecznie przeciwdziałają łysieniu. Najlepsze efekty daje Regeneris zastosowany już przy pierwszych symptomach łysienia, czyli w momencie gdy zauważymy, że powiększają się zakola, a włosy ulegają przerzedzeniu. Podobnie jak w przypadku terapii zmarszczek, zabieg polega na ostrzykiwaniu wybranych partii skóry głowy preparatem z własnego osocza. Uczucie towarzyszące zabiegowi można opisać jako nieznaczny ból lub dyskomfort. Zalecana jest seria 4 - 6 zabiegów, przeprowadzanych w dwutygodniowych odstępach. Taka terapia powinna przynieść widoczną poprawę. Następnie wykonuje się zabiegi przypominające, w momencie gdy pogarsza się gęstość owłosienia.

W gabinecie Beauty Derm przy ul. Bukowińskiej w Warszawie można skorzystać z profesjonalnego zabiegu Regeneris. Beauty Derm oferuje specjalną promocję na mezoterapię igłową skóry głowy, przeciwdziałającą lysieniu.
Wyświetlony 1317 razy
© 2013-2020 by SN2.EU