piątek, luty 23, 2024
poniedziałek, 16 kwiecień 2012 13:05

Trądzik kontra hiperbaryczny tlen

Jeśli myślisz, że ze swoją trądzikową, ale przesuszoną skórą jesteś wyjątkowa, to musisz zostać wyprowadzona z błędu. Coraz więcej osób boryka się z tym problemem. Na szczeście na podwójny kłopot kosmetyka znalazła jedno rozwiązanie. Czasem pociesza się kobiety z tłustą skórą, że w zamian za wszystkie związane z nią problemy,  takie jak zaskórniki, skłonność do wyprysków i zmiany trądzikowe będą mogły dłużej cieszyć się cerą bez zmarszczek. 
Zaletą nadmiernej produkcji sebum jest zmniejszenie prawdopodobieństwa wysuszenia skóry, a w konsekwencji jej przyspieszonego starzenia. Niestety lecząc trądzik trudno utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Kwestię tę podjęli australijscy naukowcy - zespół złożony z lekarzy i kosmetologów. Eksperci nie tylko dostrzegli  problem, ale, co najważniejsze, opracowali innowacyjny zabieg Intraceuticals Clarity, który po pierwsze dzięki działaniu kwasu hialuronowego efektywnie nawilża skórę, a po drugie – za sprawą serum o starannie opracowanym składzie – normalizuje wydzielanie i przepływ sebum z gruczołów łojowych.  

Podłącz się do tlenu

Sekret terapii Intraceuticals Clarity tkwi w zaawansowanej technologii, polegającej na wykorzystaniu unikalnej mocy hiperbarycznego tlenu. Zabieg wykonuje się za pomocą specjalistycznego urządzenia, które sprężony tlen aplikuje bezpośrednio w skórę, jednocześnie wtłaczając w nią aktywne składniki lecznicze i pielęgnacyjne. Dobroczynne działanie bezpiecznego tlenu cząsteczkowego powoduje dotlenienie komórek, przywraca świeżość, zdrowy koloryt oraz intensyfikuje procesy biologiczne w skórze, zwiększa jej ukrwienie. Ponadto wykorzystywany w metodzie Intraceuticals kwas hialuronowy spełnia dwie funkcje: nawilża i jest nośnikiem składników zawartych w serum Clarity. Substancjami aktywnymi, przyłączanymi do cząsteczek kwasu hialuronowego są między innymi selen (redukuje stany zapalne), hipoalergiczna fitosfigozyna (działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie), kwas alfa-liponowy (odtruwa i zmniejsza kolonizację Propionibacterium acnes – bakterię wywołującej trądzik młodzieńczy) oraz kwas salicylowy (delikatnie złuszcza, redukuje wielkość porów, wygładza). Dzięki specjalnie dobranym składnikom serum skóra regeneruje się już po pierwszym zabiegu: złagodzone zostają stany zapalne, szybciej goją się blizny potrądzikowe, a skóra uzyskuje odczuwalnie wyższy poziom nawodnienia. Czy to nie wspaniale móc jednocześnie rozwiązać dwa problemy?

Zrób sobie przerwę od trądziku

Przyjemnie jest cieszyć się zdrową, nawilżoną skórą dłużej. Dlatego warto wykonać całą kurację Intraceuticals Clarity. Pełny program obejmuje sześć zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu oraz produkty uzupełniające do pielegnacji dmowej, które w połączeniu z infuzjami w gabinecie dają  procentujący także później efekt warstw hialuronowych. Będziesz mile zaskoczona wyraźnie odczuwalnym nawilżeniem oraz ukojeniem twojej skóry, która odwdzięczy ci się promiennym i nieskazitelnym wyglądem. Warto zachować ten komfort na co dzień. Ułatwiają ci to kosmetyki z serii Intraceuticals Clarity do pielęgnacji domowej. Żel zmywający oraz punktowy preparat na zmiany trądzikowe, zawierające kojący selen, a także normalizujący wydzielanie sebum skwalen.
Szybko przekonasz się, że trądzikowa, a od tego sucha skóra to nie wyrok. Zadaniem Intraceuticals Clarity jest głębokie nawilżenie połączone z oczyszczeniem i zmniejszeniem trądziku – i z tego zadania świetnie się wywiązuje. Już dziś odkryj sekret zdrowej cery – i nie zachowuj go dla siebie. Śmiało, podziel się tą hialuronową rewelacją z przyjaciółkami.