sobota, wrzesień 30, 2023
środa, 03 luty 2021 11:51

Modelowanie sylwetki z sukcesem!

Zabiegi endermologii Zabiegi endermologii

Początek roku przed każdym z nas stawia spore wyzwania. Lubimy w tym okresie rozpisywać listę postanowień noworocznych i oczywiście staramy się do nich stosować.

Nierzadko na kartce w jednym z punktów znajduje się zmiana sylwetki! Wtedy zaczynamy się zastanawiać od czego zacząć.. Zmiana diety, regularne ćwiczenia a może zabiegi w salonie kosmetycznym?

Pewnie się zgodzisz, że miesiące zimowe sprzyjają powstawaniu niechcianej fałdki na brzuchu czy nadmiaru tłuszczu na udach. Taki problem dotyka szczególnie kobiet, co nie oznacza. że panowie w ogóle się z tym nie zmagają.

Walka z nadmiarem kilogramów właśnie w tych okolicach bywa kłopotliwa i często sprawia, że szybko się poddajemy. Czy wiesz zatem jak zadziałać skuteczne? Czy w ogóle da się połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli odchudzić się ale też czerpać przyjemność z zabiegów modelujących ciało? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, jest na to szansa.

Dla kogo zalecana jest endermologia?

Zabiegi endermologii LPG Alliance są zalecane szczególnie osobom, które chcą usunąć cellulit, skutecznie wymodelować sylwetkę a także pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Endermologia jest przeznaczona dla osób w różnym wieku i z powodzeniem jest stosowana także przy niektórych bólach kręgosłupa, jako wsparcie terapii rehabilitacyjnej.

Endermologia LPG Alliance  to Twój sekret pięknego ciała!

Wiele osób odwiedzając nasze salony kosmetyki laserowej - Laser Delux przekonało się o skuteczności tego zabiegu. Endermologia działa jak masaż podciśnieniowy. To niesamowite urządzenie wyposażone jest w specjalne głowice, które w całkowicie bezinwazyjny sposób działają na ujędrnienie skóry, likwidowanie tkanki tłuszczowej a także pozwalają na przeprowadzenie głębokiego drenażu limfatycznego.

Endermologia pozwala na  szybką stymulację tkanek i rozbijanie komórek tłuszczowych, co w konsekwencji prowadzi do zmniejszenia obwodów Twojego ciała. Klienci uwielbiają endermologię także za to, że mogą połączyć przyjemne z pożytecznym. Głębokie odprężenie ciała i skuteczne modelowanie sylwetki.

Ten rodzaj terapii dla skóry trzeba przeprowadzić w serii. Zaleca się wykonanie 10 zabiegów najlepiej dwa razy w tygodniu. Czas jaki musisz poświęcić na endermologię w gabinecie to ok. 40 -50 minut. Kupując endermologię w Laser Delux  w pakiecie otrzymujesz gratis specjalistyczny kostium, który jest niezbędny do przeprowadzenia tego zabiegu.

Jakie efekty możemy uzyskać dzięki endermologii?

  • Przede wszystkim możesz znacząco odmłodzić całe swoje ciało - poczujesz, że staje się ono bardziej jędrne a skóra wyraźnie młodsza.
  • Zauważysz, że Twoje ciało staje się smukłe a niechciane boczki odejdą w zapomnienie
  • Usuniesz z organizmu toksyny oraz poprawisz krążenie krwi w całym ciele.
  • Złagodzisz objawy towarzyszące bólom mięśni i pozbędziesz się obrzęków

Wiesz już, że endermologia może pomóc Ci odmienić swoje ciało, pozbyć się cellulitu i wreszcie zyskać większą pewność siebie!