czwartek, wrzesień 28, 2023
poniedziałek, 24 czerwiec 2013 14:35

DERMAGENIQ zabieg na twarz

Jedną z podstawowych funkcji komórek w skórze jest wiązanie różnych elementów międzykomórkowych, w tym także czynników wzrostu (ang. Human Growth Factor, HGF) niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania komórek.

Czynniki wzrostu pełnią wiele funkcji: są przekaźnikami międzykomórkowymi, biorą udział w podziałach i wzroście komórek oraz w produkcji i dystrybucji kolagenu i elastyny.
W 1986 roku naukowcy Stanley Cohen i Rita Levi-Montalcini otrzymali nagrodę Nobla za pracę na temat roli Epidermal Growth Factor i Nerve Growth Factor w biologii komórek. Ich badania dały podłoże dla licznych zastosowań HGF,  zwłaszcza w gojeniu się ran, regeneracji tkanek i poprawy kondycji skóry.

Obecnie - komórkowe czynniki wzrostu wykorzystuje się w pielęgnacji przeciwstarzeniowej w celu poprawy kondycji skóry i spłycania zmarszczek.

Odkrycie Human Growth Factor oraz skuteczność jego działania zainspirowało nas do stworzenia zabiegu dla najbardziej wymagających klientek:

DERMAGENIQ – formuła odmładzająca z CZYNNIKIEM WZROSTU KOMÓREK

Zabieg rozpoczynany jest diagnozą i wywiadem kosmetycznym, które są integralnym i niezbędnym elementem każdego zabiegu w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris. Pozwala na ustalenie najbardziej odpowiedniego programu pielęgnacyjnego zarówno w gabinecie jak i w domu, a także daje wskazówki przy planowaniu długofalowej pielęgnacji.

Na początku zabiegu, po zmyciu i demakijażu, wykonywany jest peeling kawitacyjny. Jest to zabieg polegający na głębokim oczyszczeniu skóry za pomocą ultradźwięków. Peeling kawitacyjny usuwa martwe komórki naskórka i wszelkie zanieczyszczenia skóry. Działa na skórę łagodnie, może być stosowany nawet przy bardzo wrażliwych skórach.

Kolejnym etapem jest Mezoterapia Bezigłowa – nieinwazyjna metoda wprowadzaniasubstancji aktywnych do głębokich warstw skóry z zastosowaniem mikroprądów. Może być alternatywą dla klasycznej mezoterapii igłowej, wykonywanej przez lekarzydermatologów. Wzmacnia skuteczność działania CZYNNIKA WZROSTU KOMÓREK.

CZYNNIK WZROSTU KOMÓREK zastosowany w zabiegu DERMAGENIQ jest unikalnym białkiem otrzymywanym  w procesie  zaawansowanych technik inżynierii biomedycznej. Jest białkiem o niespotykanej dotąd stabilności i sile działania. Stymuluje syntezę DNA i proces mnożenia się komórek skóry. Przedłużając aktywność metaboliczną i replikacyjną fibroblastów, warunkuje ich właściwości regeneracyjne i potencjał do samoodnowy. Komórki poprzez stymulację syntezy substancji strukturalnych skóry: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego –  spowalniają procesy starzenia się i wydłużają biologiczną aktywność skóry.

Zabieg kończy się Masażem Modelująco-Liftingującym opracowanym specjalnie dla zabiegu DERMAGENIQ we współpracy z Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris.
Zastosowane w Masażu techniki silnych ruchów modelujących pozwalają na pracę w obrębie skóry, tkanek podskórnych i mięśni. Dzięki temu Masaż wyraźnie poprawia owal twarzy i modeluje.
Usprawniając przepływ krwi i limfy – wzmacnia odżywienie i dotlenienie skóry oraz zmniejsza obrzęki.
Masaż Modelująco-Liftingujący skutecznie zmniejsza widoczne oznaki starzenia, usuwa objawy stresu oraz działa profilaktycznie. Jest skuteczną metodą poprawy wyglądu twarzy.

W celu wzmocnienia efektow i skuteczności zabiegu do stosowania w domu - polecamy
Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE DERMAGENIQ KONCENTRAT BIOMIMETYCZNY Z CZYNNIKIEM WZROSTU KOMÓREK


Efekty zabiegu:
-wyraźne ujędrnienie i wygładzenie skóry
-poprawa owalu twarzy
-zmniejszenie widoczności zmarszczek
-poprawa wyglądu skóry

Cena: 490 PLN
Czas trwania: około 1,5