środa, 12 czerwiec 2013 21:27

NouveauSCARA profesjonalny zabieg stylizacji rzęs

NouveauSCARA marki Nouveau Lashes to propozycja dla kobiet, które chcą mieć idealnie wytuszowane rzęsy, bez konieczności codziennej aplikacji maskary. Dzięki tej metodzie ekspresowo uzyskasz zjawiskową oprawę oczu, zapomnisz o posklejanych rzęsach, rozmazanym tuszu plus ...zyskasz dodatkowy czas dla siebie.
Zabieg polega na nałożeniu pół-permanentnego tuszu, który zapewnia efekt pogrubienia rzęs, utrzymujący się przez okres około trzech tygodni. Na początku aplikacji stylistka lekko podkręca rzęsy, a następnie pogrubia je i delikatnie wydłuża, modelując w ten sposób kształt oka. NouveauScara się nie rozmazuje, nie kruszy i nie skleja rzęs - profesjonalista nakłada preparat w taki sposób, by były one od siebie odseparowane i wyglądały zawsze estetycznie. Tusz jest wodoodporny, co na pewno docenią miłośniczki sportów wodnych i sauny. Należy jednak pamiętać, by nie moczyć rzęs bezpośrednio po aplikacji i przez pierwsze dwa dni unikać wilgoci (basen, sauna).

Aplikacja pół-permanentnej maskary jest całkowicie bezpieczna - zabieg mogą wykonać nawet osoby szczególnie wrażliwe czy alergicy. Preparat  nie ma kontaktu ze skórą, jest bezzapachowy i w żaden sposób nie wpływa na kondycję rzęs. Osoby noszące szkła kontaktowe również mogą skorzystać z metody - wystarczy, że zdejmą soczewki na czas aplikacji. Po upływie zalecanego czasu noszenia maskarę usuwa osoba, która wykonała zabieg, stosując w tym celu profesjonalny remover. Po zdjęciu NouveauSCARY,  można od razu wykonać nową aplikację.

Zabieg to doskonałe rozwiązanie dla osób zabieganych, które cenią szybkie rozwiązania - w zaledwie 30 minut można uzyskać efekt idealnie wytuszowanych rzęs. Mogą z niej skorzystać także kobiety, które przedłużają górne rzęsy metodą 1:1 -  dla wyrównania efektu dolną linię rzęs można wtedy podkreślić za pomocą NouveauSCARY.

NouveauSCARA by Nouveau Lashes
Cena: 100-150zł
Czas aplikacji: ok. 30 minut; trwałość: ok. 3 tygodnie

www.biarbeauty.com
© 2013-2020 by SN2.EU