piątek, wrzesień 29, 2023
wtorek, 26 marzec 2013 16:00

Alexa Łuczak – Polka podbija Daleki Wschód!

Ma 20 lat i szturmem zdobywa Daleki Wschód – kim jest Alexa Łuczak? Miła, skromna, zawsze służąca pomocą – łodzianka odkryta przez agencję Magteam Model Management - z powodzeniem podbija międzynarodowy świat modelingu.

Od kilku lat podziwiać ją możemy na światowych wybiegach, ale i w rozkładówkach kampanii reklamowych. Dotychczas współpracowała m.in. z Guess, Marc Jacob, Chanel, Dior, Cavalli, Armani, Burberry, Chanel, Avon czy Mary Kay.

2 marca otworzyła Tokyo Girls Collection Spring/Summer 2013. Impreza zrzeszającą tysiące widzów, fanów mody, celebrytów i dziennikarzy. Właśnie ukazała się wielka kampania reklamowa Alexy wspólnie ze sławną japońską celebrytką Nanae Ubukata.

Aleksandra Łuczak ma przepiękną, bardzo oryginalną urodę, która nie pozwala nie zwracać na nią uwagi. Do tego subtelny charakter, który sprawia, że Polka wśród innych modelek uważana jest za jedną z bardziej sympatycznych i ludzkich w branży. Mimo niezaprzeczalnych walorów, jakie dała jej Natura pozostała sobą.

Od 6 lat rozwija się poza Polską. Jej uroda zachwyciła głównie wielkie koncerny z Azji. Obecnie mieszka i pracuje w Japonii - Tokyo to jej drugi dom.

Warto zwrócić uwagę na wywiad z Polką, który ukazał się na portalu Plejada.
www.plejada.pl/17,64029,news,1,1,alexa-polska-pieknosc-robi-furore-w-azji,artykul.html

W dniach 1-17 maja br. modelka będzie przebywać w Polsce, a grafik jej spotkań i sesji zdjęciowych powoli się zapełnia. W długi, majowy, weekend będzie można ją zobaczyć m.in. w telewizji TVN.