piątek, 12 październik 2012 15:30

Znajdź swoje szczęście z Wilkinson

„O czym marzy dziewczyna, gdy dorastać zaczyna, kiedy z pączka zamienia się w kwiat…”. Słowa tej popularnej przed laty piosenki ciągle są aktualne. Każda kobieta marzy, żeby być zdrową, szczęśliwą, atrakcyjną, mieć u boku ukochanego mężczyznę oraz… fortunę, która da jej niezależność.  Teraz to marzenie może się spełnić, dzięki akcji promocyjnej Wilkinson „6 zł na lotta gratis”. Kupując produkty Wilkinson otrzymujesz 6 złotych do wykorzystania na megakumulacje w kilkunastu narodowych loteriach.

Według najnowszych szacunków w gry typu lotta gra w Polsce aż 67% dorosłych. Kobiety grają w nie równie chętnie jak mężczyźni. Wilkinson, znając nasze zamiłowanie do gier losowych, przygotował akcję promocyjną. Wszystkie produkty marki oznakowane logo akcji „6 złotych na lotta gratis” zawierają specjalny kod, ułatwiający zakup losów w narodowych loteriach.

Teraz przed Tobą otwierają się megakumulacje na całym świecie? Taką możliwość masz z Wilkinson! Kupując produkty oznaczone naklejkami „6 złotych na lotta gratis” masz szansę zawalczyć o wielkie pieniądze. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz dostępny na stronie: www.globlotto.com/promocja i podasz unikatowy kod z opakowania produktu, a otrzymasz 6 złotych do wykorzystania na narodowe loterie.

Globlotto to internetowy system umożliwiający łatwą i bezpieczną grę w największych loteriach świata. To szansa wygranej w jednej z 12 oficjalnych loterii narodowych. Można zagrać w loterie m. in. z USA, Francji, Hiszpanii, Polski, Czech i Wielkiej Brytanii. W Polsce ponad 1 930 szczęśliwców sięgnęło już po wygraną. Aktualna największa kumulacja to 37 000 000 GBP w loterii Euromilions. Najbliższe losowanie odbędzie się już 12 października br.

Promocją objęte są wybrane maszynki jednoczęściowe, systemowe, wkłady oraz kosmetyki marki Wilkinson. Najlepszymi maszynkami jednoczęściowymi Wilkinson są maszynki z linii Xtreme3, które posiadają 3 elastyczne ostrza na ruchomej główce umożliwiające dokładne golenie. Maszynki mają także 2 paski nawilżające, które zapewniają poczucie nawilżenia i komfortu. Lekka, profilowana, gumowana rączka zapewnia stabilne i pewne golenie.

Xtreme3 Coconut Dream mają zapachową rączkę nasączoną zapachem kokosa, który relaksuje i przywodzi na myśl wakacje. W opakowaniu znajdują się maszynki w 2 kolorach - koralowym i kiwi. Maszynki dla kobiet dostępne są w dwóch damskich wariantach: Xtreme3 Beauty (3+1szt.) oraz Xtreme3 Coconut Dream (3+1szt.).
Wilkinson, jako jedyny w Polsce producent, posiada w swoim portfolio także maszynki systemowe dla kobiet z trymerem.

Quattro for Women Bikini - golenie i stylizacja okolic bikini w jednym kobiecym gadżecie! 4 ostrza na ruchomej główce zapewniają dokładne golenie, a kratka ochronna minimalizuje ryzyko zacięć. Maszynka ma 2 paski nawilżające z alcai i jojobą, które pielęgnują skórę podczas golenia. Wodoodporny trymer do podcinania i stylizacji jest bezpieczny nawet do użycia po prysznicem. Quattro for Women Bikini posiada 4 stopnie regulacji poziomów strzyżenia w trymerze, które pozwalają na uzyskanie pożądanej długości włosków. Wyprofilowana, gumowana rączka zapobiega wyślizgnięciu się maszynki podczas golenia. W opakowaniu znajdziemy także uchwyt mocujący do przytwierdzenia maszynki do dowolnej powierzchni oraz 1 zapasowy wkład i baterię.

Wilkinson. Golenie może być przyjemne!


Wyświetlony 1153 razy
© 2013-2020 by SN2.EU