czwartek, 18 kwiecień 2013 19:50

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup – Let’s play the game!

Siódmy międzynarodowy turniej golfowy Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup odbędzie się w dniach 10-11 czerwca 2013 r.. Spośród imprez organizowanych wyłącznie dla pań jest to najbardziej prestiżowe wydarzenie w naszym kraju i jedno z najbardziej prestiżowych w tej części Europy.

Jak przygotować golfowy turniej kobiecy, tak, aby jego uczestniczki nie tylko wzięły udział  w doskonałej sportowej rywalizacji, ale również miały możliwość pielęgnacji urody i ukojenia zmysłów w harmonijnej atmosferze?

Taką możliwość daje uczestnictwo w turnieju Dr Irena Eris. Spośród imprez organizowanych wyłącznie dla pań od początku swojego istnienia jest to najbardziej prestiżowe wydarzenie golfowe w Polsce,
a po kilku latach stało się również jednym z najbardziej prestiżowych kobiecych rozgrywek w tej części Europy. Już w 2010 r. turniej został uznany przez Przegląd Sportowy za jedno z najważniejszych wydarzeń golfowych sezonu. 

W 2011 r. turniej zyskał najwyższą rangę, jaką może zdobyć rozgrywki sportowe – były to MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET.

Jednak Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to nie tylko rywalizacja sportowa, lecz także okazja do zadbania o siebie w pełnym tego słowa znaczeniu. Na wszystkie miłośniczki golfa czeka luksusowy, pięciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz Kosmetyczny Instytut.

Od początku istnienia Turniej ma swoich wiernych partnerów są nimi m.in. Deutsche Bank, doskonała szwajcarska manufaktura zegarmistrzowska Maurice Lacroix, , włoska marka golfowa – Chervo, która rokrocznie ubiera uczestniczki w piękne, ale też bardzo techniczne polo golfowe. W 2012 r. do grona partnerów dołączył wyjątkowy szampan, stworzony przez wyjątkową kobietę, Veuve Clicquot. W tym roku po raz pierwszy statuetki dla zwyciężczyń zostaną specjalnie zaprojektowane przez firmę YES.

Oficjalną wodą turnieju jest Cisowianka Perlage.

Więcej informacji na www.facebook.com/ladiesgolf   / www.DrIrenaErisGolf.com

© 2013-2020 by SN2.EU