wtorek, 05 lipiec 2011 20:58

CIN&CIN smaki lata

Czas: letni, upalny wieczór. Miejsce: centrum miasta, nadmorski kurort lub coctail party. Towarzystwo: oczywiście najlepsze. Cel: poczuć się wyjątkowo, dzięki owocowej słodyczy drinków CIN&CIN, których niezwykły smak spełni potrzeby każdej wymagającej kobiety. 

Jeśli jesteś niezależna, pewna siebie, elegancka, a dobry smak to twoje drugie imię, z pewnością docenisz przyjemność, jaką dają letnie drinki CIN&CIN. Czy to będą niekończące się rozmowy z przyjaciółkami w upalny wieczór, wyjazd do SPA czy domowe before party, z kieliszkiem letniego drinka CIN&CIN poczujesz się naprawdę wyjątkowo, a twój dobry nastrój udzieli się otoczeniu.

Tylko który wybrać? Słodką nutę pomarańczy ukrytą w CIN&CIN Sorbet Orancini, orzeźwiający smak limonki ukryty w kieliszku CIN&CIN Lemoncini fresh, a może kuszące czerwienią CIN&Cherry? Jedno jest pewne – każdy drink CIN&CIN zaspokoi twoje pragnienia nawet w najgorętszy wieczór. 

CIN&CIN to propozycja dla kobiet, które zachwycają klasą i dobrym stylem, a jednocześnie mają w sobie mnóstwo swobodnego wdzięku i luzu.

Oto propozycja CIN&CIN na owocowe i niezwykle eleganckie drinki:

CIN&CIN Sorbet Orancini 
- 80ml CIN&CIN Orancini 
- 20ml likieru Cointreau
- 100ml soku pomarańczowego 
- odrobina grenadyny
-kruszony lód
CIN&CIN Orancini, likier Cointreau, sok pomarańczowy i lód mieszamy w blenderze tak, aby uzyskać konsystencję sorbetu. Otrzymany sorbet nakładamy łyżeczką do kieliszka, a na koniec polewamy odrobiną grenadiny.

CIN&CIN Lemoncini fresh
- 40ml CIN&CIN Lemoncini
- 20ml wódka
- pół limonki w ć- wiartkach
- świeże listki mięty
- kruszony lód
Limonki i miętę razem ugniatamy, przysypujemy lodem, olewamy CIN&CIN Lemoncini i wódkę. Następnie mieszamy, a na koniec dokładamy jeszcze odrobinę kruszonego lodu.

CIN&CIN Cherry
- 40ml CIN&CIN Cherry
- 20ml białego rumu
- Sprite
- 4 plasterki limonki
- lód w kostkach 
Do szklanki wrzucamy kostki lodu i plasterki limonki, wlewamy CIN&CIN Cherry, dodajemy odrobinę białego rumu, całość uzupełniamy Sprite’m.
© 2013-2020 by SN2.EU