piątek, 08 lipiec 2011 11:32

RUSZaj w RÓŻ z CIN&CIN Rose

Róż jest romantyczny, delikatny, a zarazem zmysłowy i kokieteryjny, tak jak każda pewna siebie i wyzwolona kobieta. Nieodłącznym towarzyszem jej letnich przygód jest CIN&CIN Rose.
Jeśli planujesz „wielkie łowy” w stylu kultowego „Seksu w wielkim mieście”, całonocne plotki w kobiecym gronie czy niepowtarzalne cocktail party, wyjątkowy smak i aromat CIN&CIN Rose będzie twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Tego lata dzięki CIN&CIN Rose, każdy wieczór będzie miał słodki smak i pikantne zakończenie.

Lato 2011 ma kolor różowy!
Niezależna, spełniona kobieta doskonale wie, jak wzbudzić żar płomiennych emocji. Niezastąpionym towarzyszem i doskonałym dopełnieniem ekscytujących, wakacyjnych przeżyć jest subtelny smak dojrzewających w słońcu włoskich winogron. Lekko schłodzona, orzeźwiająca słodycz musującego CIN&CIN Rose wyzwoli prawdziwą, kobiecą naturę, a różowe bąbelki podane w eleganckich smukłych kieliszkach dodadzą aury tajemniczości i zniewalającego erotyzmu każdemu niezapomnianemu wieczorowi. 

CIN&CIN Rose to włoskie wino gronowe, musujące, różowe o półsłodkim delikatnym smaku. Wyjątkowy aromat i smak podkreśla stylowa butelka, w której zamknięta została mieszanka włoskiej namiętności i pełnia ognistej energii. CIN&CIN Rose to wino, które doskonale nadaje się na aperitif oraz do przekąsek i deserów. Najlepiej smakuje schłodzone do temperatury 8ş C.Cena: 22,90 pln za butelkę o  pojemności 0,75 l.
© 2013-2020 by SN2.EU