piątek, 31 lipiec 2015 10:53

Testujemy krem ochronny 50+ dla skóry z problemami naczyniowymi

fot. Fotolia fot. Fotolia

Wprawdzie mamy już środek lata, ale dla mnie wakacje dopiero się zaczęły. Właśnie wróciłam z zagranicznego wyjazdu, podczas którego miałam okazję przetestować nowość na naszym rynku kosmetycznym, czyli krem ochronny od firmy Dermedic. Muszę przyznać, że jestem z niego bardzo zadowolona.

SUNBRELLA Krem ochronny SPF 50+ Dermedic
Krem przeznaczony jest do pielęgnacji cery naczyniowej. U mnie rozszerzone naczynka można zauważyć jedynie w okolicy nosa, natomiast czoło, broda i policzki to bardzo wrażliwa i często zaczerwieniona skóra. Moim zdaniem jest to produkt doskonały nie tylko na naczynka, ale również na wszelkie podrażnienia. Już w momencie nałożenia kremu odczuwamy nieziemską ulgę i ukojenie. Kosmetyk ma doskonałą konsystencję - bogatą, ale nie za ciężką. Pomimo tego, że jest kremowy, to bardzo szybko się wchłania. Pozostawia na skórze delikatny film, który nie świeci się aż tak bardzo, jak ma to miejsce w przypadku innych produktów z tak wysoką ochroną przeciwsłoneczną. Dla mnie rewelacja!

Konsystencja: kremowa, bogata, dość lekka, dobrze się wchłania, nie pozostawia bardzo tłustej skóry, a jedynie cienki ochronny film
Zapach: bezzapachowy, doskonały dla alergików
Dodatkowe właściwości: wysoka ochronna przeciwsłoneczna SPF 50+ oraz wodoodporność

Działanie
O działaniu mogłabym napisać wiele. Przede wszystkim zauważyłam, że nie jest to wyłącznie kosmetyk przeciwsłoneczny, a również pielęgnacyjny. Stosowałam go przez dwa tygodnie, a już po kilku dniach zauważyłam wyraźną poprawę jakości skóry. Podrażnienie zostało złagodzona, cera wygląda na doskonale odżywioną i dogłębnie nawilżoną, jest miękka i elastyczna. Po blisko dwóch tygodniach zauważyłam również znaczne zmniejszenie ilości rozszerzonych naczynek. Możliwe, że stało się to wcześniej, ale ja zwróciłam na to uwagę dopiero wtedy, gdy zaczęłam przeglądać zdjęcia z pierwszych dni wakacji i porównałam je do obecnej sytuacji.

Polecam ten produkt każdej z Was, a szczególnie tym osobom, które walczą z podrażnioną, wrażliwą i naczynkową cerą. Kosmetyk sprawdził się doskonale w kwestii ochrony przeciwsłonecznej, jest wygodny w użytkowaniu, bardzo wydajny i skuteczny. Przez dwa tygodnie stosowania zużyłam mniej więcej pół tubki kremu, więc z pewnością wystarczy mi do końca lata.

Wyświetlony 792 razy
© 2013-2020 by SN2.EU