czwartek, 16 kwiecień 2015 12:52

Delia Cosmetics poraz dziesiąty na targach Cosmoprof w Bolonii

Tegoroczne, międzynarodowe targi kosmetycznee COSMOPROF, odbyły się tradycyjnie w Bolonii, w dniach 20-23 marca 2015. Swój udział w tym wydarzeniu miała także, już poraz dziesiąty, polska firma Delia Cosmetics. Podczas targów, w ramach nowoczesnego stoiska, zaprezentowane zostały zarówno nowości, jak i produkty ze stałej oferty firmy. Prezentacja portfolio firmy cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających targi i nowych nabywców, a także stałych kontrahentów i dystrybutorów.

Międzynarodowe targi kosmetyczne COSMOPROF to obecnie najważniejsza impreza targowa, związana z branżą kosmetyczną. Corocznie gromadzi około 2000 wystawców z całego świata i ponad 100 000 odwiedzających, na których oprócz stoisk wystawowych oraz oferty marek i firm związanych z branżą kosmetyczną, czekają także trzy dni seminariów, konferencji, warsztatów i imprez towarzyszących.

Podczas tegorocznej edycji Delia Cosmetics z sukcesem reprezentowała polską branżę kosmetyczną, oferując odwiedzającym stoisko, możliwość zapoznania się zarówno z cieszącymi się największą popularnością pozycjami z portfolio, jak i z nowościami ofertowymi.

Wyświetlony 853 razy
© 2013-2019 by SN2.EU