środa, 09 maj 2012 20:02

Sztuczne rzęsy – tajna broń kobieca

Dziś dzięki nowoczesnym i innowacyjnym rozwiązaniom sztuczne rzęsy gwarantują zachwycający, ale i zarazem naturalny efekt. Jednak wokół nich jest wciąż wiele kontrowersji. Najwyższa pora rozwiać wszelkie wątpliwości.

Nowy sekret kobiecego piękna
Jeśli Twoje naturalne rzęsy są cienkie i krótkie, to te syntetyczne będą skutecznym rozwiązaniem kosmetycznym dla podkreślenia piękna Twoich oczu. Dzięki imitacjom prawdziwych rzęs, służących przede wszystkim ich zagęszczeniu, oczy nabierają wyrazistości bez konieczności używania mascary. Sztuczne rzęsy oferowane przez renomowaną markę produkowane są z jedwabiu z domieszką syntetyczną zapewniającą trwałość i odpowiedni profil rzęsy. Nie musisz obawiać się, że będziesz wyglądać nienaturalnie - masz ogromny wachlarz wyboru. Odpowiednio dobrany profil, grubość i długość rzęs stworzy naturalny i pożądany przez Ciebie wygląd oka. Te najwyższej jakości zachowują się i wyglądają jak prawdziwe. A oferta sztucznych rzęs i metod zagęszczenia są jest na tyle bogata, że każda kobieta znajdzie w niej coś dla siebie.

Innowacje służą rzęsom
Prawdziwym przełomem w technice przedłużania rzęs jest metoda 1:1 - zupełnie nowy sposób pozwalający przedłużyć, zagęścić i pogrubić rzęsy. Ta nowatorska metoda polega na doklejeniu syntetycznych rzęs ,,włosek po włosku" do Twoich własnych, tak aby uzyskać całkowicie naturalny efekt. Aplikacja wykonana przez przeszkolony personel jest bezbolesna i nie wpływa na stan powiek i rzęs, nie ma też żadnych przeciwskazań przy soczewkach kontaktowych. Co ważne, kleje stosowane do aplikacji są bezpieczne i niewidoczne, a cała procedura zajmuje od 60 do 180 minut. Rzęsy utrzymują się do 8 tygodni, a ceny zabiegu zwykle wahają się od 300 do 600 zł. Wiele pań obawia się, że w wyniku zabiegu ich własne rzęsy zostaną osłabione. Trzeba jednak wiedzieć, że cykl życia rzęsy wynosi 6-10 tygodni, więc każdego dnia nasze naturalne rzęsy wypadają. W przypadku, gdy zdecydujemy się na aplikację, naturalna rzęsa wypadnie nam wraz z przyklejoną do niej rzęsą sztuczną, a na jej miejsce wyrasta zawsze nowa rzęsa. Po upływie około 3-5 tygodni od dnia założenia rzęs pozostaje ich około połowa, więc by podtrzymać jak najlepszy efekt zaleca się wykonanie uzupełnienia – doklejenia syntetycznych do młodych, naturalnych rzęs (przeważnie kosztuje to od 100 do 200 zł).

 

Kasia_Smoliska_-_twarz_marki

Inne metody na przedłużone rzęsy
Jeszcze bardziej spektakularny efekt osiągniesz dzięki przedłużaniu rzęs metodą 2:1 (polegającej na doklejaniu 2 rzęs do jednej). Do tego luksusowego zabiegu stosuje się naturalne rzęsy z włosia norki syberyjskiej. Rzęsy z norki charakteryzują się niesamowitą lekkością, są wyjątkowo cienkie i delikatne, doskonale imitują rzęsy ludzkie. Dzięki specjalnie opracowanej metodzie i unikatowemu materiałowi osiągamy niesamowite zagęszczenie i wciąż naturalny wygląd. Nic dziwnego, że kochają je gwiazdy, takie jak Jennifer Lopez czy Eva Longoria. Dla kobiet szukających szybkich i skutecznych rozwiązań najlepsza będzie metoda Blink & Express – czyli spektakularne rzęsy w 20 minut. Idealna na wszelkie wyjścia okolicznościowe (śluby, imprezy, sesje zdjęciowe) oraz dla osób które nie chcą tracić czasu na uzupełnianie rzęs ani wydawać większej sumy pieniędzy. Na taki zabieg trzeba przeznaczyć ok. 100 – 200 zł, a rzęsy utrzymują się średnio 2 tygodnie.

Dlaczego warto
Sztuczne rzęsy zapewniają pięknie podkreślone spojrzenie bez względu na porę dnia i brak czasu. Nosząc je nie musisz też zmieniać trybu życia - są odporne na wodę, pot, łzy i ciepło. Można w nich dowoli ćwiczyć, pływać, opalać się i płakać. Wilgoć nie wpływa na utrzymanie permanentnego podkręcenia rzęs, nie kumulują się na nich zanieczyszczenia i bez trudu możesz wykonać demakijaż jeśli pomalujesz oczy. Nosząc sztuczne rzęsy możesz zapomnieć o łamiącej naturalne rzęsy zalotce i tuszu do rzęs – nie trzeba ich malować. Dzięki temu zaoszczędzisz mnóstwo czasu, który poświęcasz na makijaż i demakijaż. Co najważniejsze, te wysokiej klasy rzęsy można nosić długofalowo. Jak o nie dbać? Wystarczy szczotkować je rano i wieczorem specjalną szczoteczką dostępną w autoryzowanych salonach. Nic nie stanowi piękniejszej oprawy dla oczu niż wachlarz długich, gęstych rzęs. Luksusowy i w pełni profesjonalny zabieg przedłużania rzęs wykonany metodą Secret Lashes jest na wyciągnięcie ręki – salony, gdzie się go stosuje znajdują się na terenie całej Polski.

Więcej informacji na stronach:
www.secretlashes.pl
www.facebook.com/secretlashes

Wyświetlony 979 razy
© 2013-2019 by SN2.EU