sobota, lipiec 13, 2024
środa, 03 lipiec 2024 12:59

Prezent na wieczór panieński i kawalerski – pomysły na zabawne, erotyczne upominki

śmieszne gadżety śmieszne gadżety unplash

Wieczór panieński czy kawalerski to wyjątkowa okazja, którą większość przyszłych małżonków zazwyczaj chce świętować ze znajomymi.

 

Popularne są w takim wypadku imprezy, czy to w klubach, czy też w postaci domówek, a w ostatni dzień „wolności” panna lub kawaler otrzymują od przyjaciół i rodziny drobne upominki. Nic nie stoi na przeszkodzie, by były to zabawne, erotyczne prezenty. Sprawdź z nami, jakiego rodzaju gadżety cieszą w tym wypadku dużą popularnością!

Nietypowe gry karciane i planszowe o erotycznym charakterze

Wśród oryginalnych, zabawnych prezentów o erotycznym charakterze znaleźć można nietypowe wersje różnego rodzaju gier karcianych czy planszowych, zazwyczaj przeznaczonych do grania we dwoje.

Najprostsze warianty to zwykle estetycznie wydrukowane karty zadań czy plansze. W zależności od rodzaju gry, użytkownicy mogą przesuwać się po kolejnych polach lub też realizować podpunkty z listy. Każdy taki punkt lub miejsce na planszy mogą być związane z koniecznością wykonania erotycznego zadania. Oczywiście, im dalej rozwija się gra, tym bardziej pikantne mogą być polecenia. W przypadku gier karcianych możesz znaleźć rozgrywki nawiązujące do popularnego niegdyś „Flirtu towarzyskiego”, ale również warianty ze znacznie odważniejszymi poleceniami na kartach.

Wśród erotycznych gier karcianych czy planszowych można ponadto wyróżnić warianty o określonej „tematyce”. To oznacza, że wśród takich upominków znajdziesz, chociażby, gry związane z BDSM (i ciągle popularną serią o przystojnym Christianie Greyu). Takie upominki mogą stanowić zarówno łagodną formę wprowadzenia w nowy rodzaj igraszek, jak i być idealnym prezentem dla osób już lubiących tego rodzaju klimaty w sypialni. W bardziej rozbudowanych i droższych wersjach gier planszowych czy karcianych znaleźć też można gadżety – kajdanki z futerkiem, niewielkie wibratory czy piórka do muskania skóry.

Równie ciekawą propozycją może być gra w kości, ale także w wersji erotycznej! Tutaj zasady są jeszcze prostsze – w zestawie najczęściej znajdują się dwie kostki. Na jednej mogą być wskazane zadania (na przykład takie, jak „liż”, „całuj”, „głaszcz”), a na drugiej nadrukowane różne obszary ciała. Są też warianty określające, jaką pozycję seksualną mają przyjąć kochankowie, a następnie przez jak długi czas w niej pozostawać. Do tego erotyczne kości miłości do gry mogą być pokryte fluoroscencyjną farbką, dzięki czemu świecą w nocy.

Śmieszne gadżety erotyczne na prezent

Osobną kategorią śmiesznych prezentów ( https://sexactive.pl/smieszne-prezenty ) są różnego rodzaju gadżety erotyczne, które nie pełnią może funkcji klasycznych zabawek dla dorosłych, ale z całą pewnością rozbawią każdą obdarowaną osobę!

Wśród takich akcesoriów znaleźć można mnóstwo oryginalnych upominków takich, jak chociażby:

  • dzwonek na seks – czyli dzwonek, którym należy potrząsnąć, by oznajmić partnerowi czy partnerce, że ma się ochotę spędzić z nią kilka przyjemnych chwil (niestety, nie wiemy, czy takie dzwonki działają za każdym razem, gdy się ich użyje),
  • fartuchy kuchenne z zabawnymi, mocno erotycznymi nadrukami – niby zakładane na ubranie, ale jednak działające na wyobraźnię,
  • jadalna bielizna – majtki, staniki, stringi wykonane z jadalnych, pudrowych cukierków, czyli coś dla miłośników seksu i słodyczy,
  • pluszowe maskotki w kształcie penisa czy waginy – ponieważ czasami każdy ma ochotę przytulić się do czegoś miłego,
  • lizaki w erotycznych kształtach – czyli cukrowe peniski i waginy, które są niekiedy przygotowywane z zaskakującą wręcz dbałością o detale.

Prawdziwe gadżety erotyczne na wieczór kawalerski lub panieński

Jeżeli żaden ze śmiesznych upominków nie przypadł Ci do gustu, warto sprawdzić, co jeszcze znajduje się w ofercie wybranego seks-shopu ( https://sexactive.pl/ ), ponieważ także wśród standardowych zabawek dla dorosłych można znaleźć ciekawe pomysły na prezent z okazji wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Przyszłej Pannie Młodej można podarować prawdopodobnie najpopularniejszy z gadżetów erotycznych, czyli wibrator. Tutaj oczywiście można pokusić się o najtańszy model, na którym pozostałe uczestniczki imprezy podpiszą się permanentnym flamastrem, na pamiątkę. Można też wybrać lepszej jakości urządzenie, które faktycznie okaże się funkcjonalnym prezentem i powiększy kolekcję obdarowanej – a naszym zdaniem zabawek erotycznych nigdy nie można mieć za dużo.

A co kupić w takiej sytuacji mężczyźnie, który świętuje swój wieczór kawalerski? Tutaj również można popuścić wodze fantazji. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się dmuchane lalki, które mogą oczywiście symbolizować „ostatnią” partnerkę przed ożenkiem czy po prostu stanowić żartobliwy upominek. Podobny charakter może mieć sztuczna pochwa, czyli wagina wykonana z silikonu lub podobnego materiału, która do złudzenia imituje naturalną. Jeżeli natomiast tego rodzaju gadżety nie za bardzo znajdują się w kręgu zainteresowań przyszłego Pana Młodego, dobrym rozwiązaniem może okazać się zestaw akcesoriów, na przykład do BDSM, wykonany z wysokiej jakości materiałów takich, jak skóra. Będzie to prawdziwie „męski” prezent, w dodatku świetnej klasy.