wtorek, 03 maj 2022 15:09

Oto 6 sygnałów, które sugerują zakończenie toksycznej relacji

zakończenie toksycznej relacji zakończenie toksycznej relacji pixabay

Życie jest zbyt krótkie, by spędzić je z kimś, kto nie jest wart Twojego czasu. Oto kilka sygnałów, które jasno sugerują, że warto zakończyć toksyczną relację. Wraz z serwisem randkowym https://nagienastolatki.pl/ przygotowaliśmy listę 6 sygnałów, które jasno wskazują, że Wasza relacja nie zmierza w dobrym kierunku i warto ją zakończyć. Oto one.

Nie czujesz się dobrze w swoim związku

Czy czujesz się dobrze z przebywaniem w pobliżu swojego partnera? A może masz niechęć, gdy myślisz o spotykaniu się razem?

Czy odczuwasz niepokój, gdy myślisz o swoim związku?

Czy Twój partner sprawia, że ​​kwestionujesz swoją samoocenę?

Jeśli tak, prawdopodobnie coś w Tobie krzyczy: „Ten związek jest nie w porządku!”. Jeśli Twoje przeczucie mówi Ci, że coś jest nie tak w Twoim związku - prawdopodobnie tak właśnie jest.

Nie jesteście ze sobą spójni

On chce wschodniego wybrzeża, Ty chcesz Zachodu.

On chce zaoszczędzić pieniądze, które Ty chcesz wydać.

On chce dzieci, a Ty nie jesteś jeszcze na to gotowa.

Takich przykładów można wymieniać w nieskończoność.

Nawet jeśli dobrze się dogadujecie na co dzień, te fundamentalne różnice w Waszych celach i kierunku, w którym widzicie swoje życie, spowodują w końcu poważne problemy w Waszym związku.

Twój partner jest samolubny

Wszyscy jesteśmy od czasu do czasu samolubni, ale niektórzy posuwają się w tym za daleko. Jeśli czujesz, że dajesz z siebie wszystko współmałżonkowi, a on skupia się na sobie i wykorzystywaniu Twojej życzliwości - być może nadszedł czas, aby ponownie ocenić swój związek.

Nie spędzaj ani sekundy dłużej z samolubnym narcyzem. Zaufaj mi, to nie jest warte bólu głowy.

Chorobliwa zazdrość

Zdrowa zazdrość jest całkowicie fajna, gdy inspiruje pary do lepszego traktowania się nawzajem i niebrania siebie nawzajem za pewnik.

Jednak kontrolowanie zazdrości polegającej na włamaniu się do Facebooka i żądaniu hasła do telefonu nigdy nie powinno być tolerowane. Jest to oznaka braku poczucia bezpieczeństwa i może szybko przekształcić się w niebezpieczne lub obraźliwe zachowanie. Lepiej wyjść z takiej relacji, zanim dotrze do zbyt odległego punktu.

Nie podzielacie wspólnych wartości

Możesz pomyśleć, że przeciwieństwa się przyciągają — i to prawda! — ale to nie zawsze oznacza, że będziecie najlepszymi partnerami.

Jeśli pasjonujesz się polityką lub wiarą, a Twój współmałżonek ma przeciwstawne przekonania, które Cię denerwują lub gniewają, może to oznaczać, że Twój związek nie był dobrze pomyślany.

Jeśli masz zamiar pozostawać w związku z kimś o przeciwstawnych wartościach, pamiętaj, że przepracowanie tego zajmie prawdopodobnie dużo czasu. Jeśli po prostu nie masz cierpliwości lub chęci, aby to zrobić - czas odejść.

Często się kłócicie

Czy czujesz, że Ty i Twój małżonek zawsze się kłócicie? Jasne, nawet szczęśliwe pary się kłócą, ale ciągłe kłótnie z partnerem to jeden z głównych powodów do zerwania relacji, ponieważ pokazuje, że macie słabe umiejętności komunikacyjne.

Komunikacja jest wszystkim, jeśli chodzi o zdrowy i szczęśliwy związek. Pary muszą być w stanie rozmawiać ze sobą, aby budować empatię, rozwiązywać problemy i zbliżać się do siebie.

© 2013-2020 by SN2.EU