środa, 19 styczeń 2022 13:44

Jak dobrać sukienkę do figury?

sukienki oversize sukienki oversize Bialcon.pl.

Jesteśmy różne i to właśnie te różnice są w nas najpiękniejsze. Jednak ze względu na nie, nie możemy pozwolić sobie na kupowanie dokładnie tych samych ubrań, co na przykład nasze ulubione gwiazdy czy koleżanki, które posiadają inną figurę, niż my. Dlatego tak istotna jest umiejętność dobierania ubrań do swoich kształtów.

Sukienka dla gruszki

Kobieta o figurze gruszki posiada małe ramiona, niewielki biust i obfite biodra. Najczęściej to właśnie one są powodem do kompleksów. Niepotrzebnie! Biodra gruszki mogą być piękne, doskonale prezentując się w kobiecych sukienkach. Wystarczy odrobinę odciążyć dolną partię ciała i zwrócić uwagę na górę. Na przykład za pomocą sukienki z marszczeniami przy dekolcie lub z hiszpańskimi rękawami. Gruszki powinny sięgać także po sukienki, które luźno opadają na biodrach. Dzięki temu nie są one opięte i bardzo zaznaczone, a jednak nadal widoczne.

Sukienka dla klepsydry

Kobiety o figurze klepsydry wyglądają doskonale właściwie we wszystkim. Mają symetryczne kształty, więc nie potrzebują optycznych sztuczek. Mogą pozwolić sobie na noszenie sukienki oversize czy też bardzo opiętej mini. Warto jednak pamiętać, że największą zaletą klepsydr jest ich talia – podkreślenie jej będzie zatem dobrym pomysłem.

Sukienka dla kolumny

Kobiety o figurze kolumny czy też prostokąta, charakteryzują się chłopięcymi kształtami – niewielkimi biodrami i drobnymi ramionami, a także brakiem talii. Dlatego kolumny powinny wybierać sukienki, które wyraźnie dzielą figurę na dwie sekcję – odznaczającą się górę i bardziej uwidocznione biodra. Pasek może tu zdziałać cuda. Można postawić jednak także na drapowanie materiału bądź ozdoby na wysokości bioder.

Sukienka dla jabłka

Jabłka to kobiety, które posiadają okrągły brzuszek, wyróżniający się na tle zgrabnych nóg i często niewielkiego biustu. Nie posiadają wcięcia w talii, co może stanowić pewien kompleks. Warto zatem stworzyć je za pomocą sukienek odcinanych pod biustem. To podkreśli piersi, a jednocześnie odwróci uwagę od brzucha. Kobiety o figurze jabłka nie powinny też bać się sukienek mini – trzeba pokazywać swoje piękne nogi!

Niezależnie od figury, każda z nas zasługuje na to, by wyglądać pięknie i kobieco, jeśli tylko ma na to ochotę. Jeśli szukasz sukienek na każdą figurę, znajdziesz je na stronie Bialcon.pl.

© 2013-2020 by SN2.EU