piątek, 23 październik 2020 14:53

Zaprojektuj przedpokój o jakim marzysz!

aranżacja przedpokoju aranżacja przedpokoju

Nie możesz już patrzeć na swój stary przedpokój? Nie wiesz jak urządzić go w taki sposób, aby nie odstraszał swoim wyglądem? Mimo tego, że przedpokój to niewielka część Twojego mieszkania lub domu jest tak samo ważna, jak inne pomieszczenia.

Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że jest jednym z ważniejszych pomieszczeń. Przedpokój może już od wejścia albo odstraszać swoim wyglądem, albo zapraszać do reszty domu i od samego początku kreować styl i atmosferę panującą w Twoim azylu. Poniżej przedstawiamy inspiracje, które pomogą Ci stworzyć atrakcyjny i funkcjonalny przedpokój!

 

Jak stworzyć funkcjonalny i wygodny przedpokój?

Mimo że w przedpokoju spędza się mało czasu, nie należy lekceważyć tego pomieszczenia. Warto poświęcić uwagę na jego aranżację w takim samym stopniu jak robimy to w przypadku innych pomieszczeń. Dobrze urządzony przedpokój może uchronić Cię od codziennej irytacji związanej z szukaniem kluczyków od samochodu czy pasującej do stylizacji kurtki lub butów. Przedpokój to często miejsce, w którym przechowuje się buty, odzież wierzchnią, a także różne inne elementy garderoby.

Zacznijmy zatem od tego, w jakie meble należy wyposażyć przedpokój, aby na co dzień służył nam jak najlepiej i był po prostu wygodnym miejscem. Chyba każdy z nas chociaż raz w życiu widział przedpokój, który jest przepełniony butami, tak, że czasem trudno jest znaleźć w nim chociaż kawałek wolnej podłogi.

Z tego względu w każdym przedpokoju powinna znaleźć się szafka na buty. Najlepiej od razu postawić na regały na buty w sklepie ABC Meble. Dzięki takim meblom możesz raz na zawsze pożegnać się z butami na podłodze. Pojemne regały na buty są w stanie pomieścić obuwie wszystkich domowników. W końcu w Twoim przedpokoju zapanuje ład i porządek, o którym marzysz!

W jakie jeszcze meble należy wyposażyć przedpokój oprócz pojemnego regału na buty? Z pewnością bardzo dobrym pomysłem będzie zakup szafy, komody, a także wyposażenie tego miejsca w organizery, które pomogą pomieścić torebki, szale, okulary przeciwsłoneczne, czapki, a także inne akcesoria.

Piękny przedpokój to wizytówka Twojego domu!

Przedpokój powinien być piękny nie tylko po to, aby podobał się domownikom. Warto pamiętać, że przedpokój jest jakoby wizytówką Twojego domu. Wygląd przedpokoju wpływa na pierwsze wrażenie, które odniosą goście na widok Twojego domu. Chyba wolisz, aby przedpokój zrobił na nich dobre wrażanie, a w Twoim domu czuli się dobrze i komfortowo?

Warto zadbać o odpowiednią aranżację przedpokoju, jednak wiemy, że często jest to trudne zadanie. Przedpokoje w naszych mieszkaniach są często niewielkie, a w dodatku wąskie i pozbawione okien. W takim razie czy w ogóle możliwe jest urządzenie stylowego przedpokoju?

Oczywiście jest na to sposób! Po pierwsze i najważniejsze bardzo ważne jest światło. Tak jak wspominaliśmy, przedpokoje często są małe, a także nie mają okien. Z tego względu dobre oświetlenie tego wnętrza może zdziałać cuda. W przedpokoju najlepiej postawić na żółte światło, które nadaje wnętrzu domowego oraz przytulnego charakteru. Pamiętaj, że przedpokój powinien być dobrze oświetlony, tak, aby bez problemu znaleźć w nim wszystko czego potrzebujesz, aby szybko i sprawnie wyjść na przykład na wieczorne spotkanie z przyjaciółmi.

W przedpokoju warto postawić na jasne ściany np. w pastelowych kolorach. Dzięki temu optycznie powiększysz przedpokój. Dodatkowo możesz wyposażyć to miejsce w duże lustro, które również będzie odbijać światło oraz wpłynie na optyczne powiększenie pomieszczenia, a dodatkowo będzie po prostu przydatne.

Przedpokój jest miejscem, o które warto zadbać tak jak o każde inne pomieszczenie w Twoim domu. Idealny przedpokój to taki, który jest nie tylko funkcjonalny, ale również ładny i przytulny. Najważniejsze, aby znalazły się w nim pojemne meble, ale również nie powinno w nim zabraknąć dodatków takich jak obrazki, dywaniki czy lustra.

źródło zdjęcia: freepik.com

Wyświetlony 114 razy

Media

artykuły sponsorowane copywriting
© 2013-2020 by SN2.EU