piątek, 25 wrzesień 2020 09:05

Jakie kolczyki do krótkich włosów?

Kolczyki Savicki Kolczyki Savicki

Krótkie fryzury u kobiet mają tyle samo zwolenników, co przeciwników. Jeśli jednak chodzi o biżuterię, wszyscy zgodnie przyznają, że do kobiety w krótkich włosach to prawdziwe szczęściary, szczególnie, jeśli chodzi o kolczyki – mogą bowiem nosić wszystkie, bo nawet najdrobniejsze będą dobrze widoczne. Jakie kolczyki najlepiej pasują do krótkich włosów? Cóż, po prosty każde, a wybór jest zależy wyłącznie od okazji.

 

Drobne kolczyki przy krótkich włosach

Krótkowłose kobiety mogą sobie pozwolić na noszenie drobnych kolczyków i nikt im nie powie, że ich nie zauważył! Dlatego też mając krótkie włosy można przebierać w celebrytkach, najmodniejszych ozdobach ostatnich lat. Z kolei jeśli chodzi o biżuterię z kamieniami szlachetnymi, tutaj warto zachować ostrożność. O ile przy długich, rozpuszczonych włosach drobne, połyskujące kamienie nieco „giną” i stają się delikatniejsze, o tyle przy krótkich włosach nawet najdrobniejsza cyrkonia staje się mocniej widoczna, więc taka biżuteria nabiera nieco bardziej, można powiedzieć, wystawnego charakteru. Jednocześnie pięknie rozświetli twarz, a odpowiedni kolor może podkreślić barwę tęczówki, skóry czy włosów. Jak więc widać, każdy wybór wydaje się dobry!

Długie kolczyki do krótkich włosów

Takie kolczyki wyglądają wyjątkowo ciekawie, ale także całkowicie zmieniają oblicze stylizacji. Przy długich włosach nawet duże kolczyki nie zawsze są dobrze widoczne, z kolei przy krótkich stają się wyjątkowo istotnym elementem, który zdecydowanie przykuwa uwagę. Podobne wrażenie będzie zresztą robił większy naszyjnik – krótkie włosy to także odsłonięta szyja.

Dlatego też, przy krótkich włosach każda biżuteria, którą zakłada się „na górę”, robi o wiele większe wrażenie niż w przypadku innego rodzaju fryzów. Stąd też właścicielki krótkich włosów mają o wiele większe pole do popisu. Nie mają też wymówek w stylu „i tak nie będzie widać przez włosy”, więc szykowanie się do wyjścia i poszukiwania odpowiednich, długich lub drobnych kolczyków, mogą im zajmować nieco więcej czasu.

 

Wyświetlony 83 razy

Media

artykuły sponsorowane copywriting
© 2013-2020 by SN2.EU