piątek, 25 wrzesień 2020 13:16

Klasyki kobiecych torebek na co dzień – te modele warto mieć w swojej kolekcji

Listonoszka damska Listonoszka damska

Przeciętna kobieta raczej nie ogranicza się do jednej torebki na co dzień. W pracy przyda się przecież pojemny plecak lub aktówka, a na spotkanie z przyjaciółką wystarczy niewielka kopertówka lub nerka. Z tego powodu warto zaopatrzyć się w kilka praktycznych modeli na każdą okazję. Sprawdź, jakich torebek nie może zabraknąć w kolekcji prawdziwej ikony stylu.

Wygodna listonoszka na spacer

Ten model od lat cieszy się ogromną popularnością i właściwie nigdy nie wychodzi z mody. Listonoszka damska wyróżnia się swoim charakterystycznym, półksiężycowatym kształtem, dlatego łatwo ją odróżnić od innych damskich torebek. Wiele pań ceni ten model za połączenie pojemności, przydatnych przegródek i praktycznego rozmiaru. W listonoszce na pewno zmieszczą się najważniejsze drobiazgi.

Sporą zaletą jest również wygoda, którą zapewnia regulowany pasek. Inspirowane prawdziwymi torbami listonosza modele można nosić na ukos, co zapewnia wolne ręce i umożliwia np. jazdę na rowerze. W każdej chwili można również zawiesić torebkę na ramieniu, co zawsze dodaje stylizacji nieco elegancji. Ponadto szeroki wybór listonoszek pozwala na znalezienie modelu, który idealnie pasuje do charakteru kobiety.

Pojemna shopperka na zakupy

Choć największy zachwyt raczej wzbudzają zgrabne torebki o niewielkich rozmiarach, to praktycznie każda kobieta nie będzie umiała oprzeć się również praktycznej shopperce. Głównym zadaniem takiego modelu jest zmieszczenie nie tylko kluczy, telefonu i notesu, ale także małego laptopa, książki, dokumentów lub zakupów. Bardzo często można również spotkać kieszonki, które pomagają w organizacji przestrzeni wewnątrz torby.

Nie oznacza to jednak, że popularne torebki miejskie są nudne, czego najlepszym przykładem są modele ze sklepu me&BAGS, które są dostępne nawet w kolorze bordo lub oliwkowym. Dość prosty design i klasyczny kształt pozwalają na łączenie shopperek z wieloma stylizacji, w tym także dość eleganckimi ubraniami do biura. Dobrym pomysłem będzie na pewno chroniący przed kradzieżą lub wysypaniem się drobiazgów model z zamkiem błyskawicznym.

Kobiecy plecak do biura

Coraz więcej firm stawia na dość luźny dress code, co pozwala na swobodniejszy dobór dodatków do stylizacji. Wiele kobiet zamieniło duże torby na pojemne plecaki, w których również może zmieścić się teczka A4 lub laptop. Ogromną zaletą plecaków jest wygoda – takiej torby nie trzeba trzymać w dłoniach, nie obija się o biodra i nie zsuwa z ramienia. To idealne rozwiązanie zarówno dla pań dojeżdżających do pracy na rowerze, jak i korzystających z transportu publicznego.

Powrót mody na damskie plecaczki sprawił, że w sklepach pojawiło się wiele bardzo kobiecych modeli. Plecak ze wzorem w kwiatki lub w pastelowym kolorze może prezentować się równie elegancko jak klasyczna shopperka. Podczas zakupów warto zwrócić uwagę zwłaszcza na modele z praktycznymi przegródkami i kieszonkami, które pozwolą zapanować nad chaosem typowym dla damskich torebek.

Wyświetlony 94 razy

Media

artykuły sponsorowane copywriting
© 2013-2020 by SN2.EU