czwartek, 24 wrzesień 2020 15:23

Kostki logiczne. Połączenie rozrywki z samodoskonaleniem

Kostki logiczne Kostki logiczne

Wydawałoby się, że kostki logiczne już dawno przeszły do lamusa. Na świecie jest jednak ogromna liczba osób, które doceniają tego rodzaju rozrywkę. Elektronika im nie wystarcza lub ich nudzi. Taka niepozorna kostka jest przepustką do samorozwoju, ale stanowi również świetny pretekst do rywalizacji.

Chodzi bowiem nie tylko o odpowiednie jej ułożenie, ale również o czas w jakim to zrobimy. Speedcubing to sposób na spędzanie czasu zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Dyscyplina ta rozwija się przede wszystkim dzięki powstawaniu coraz to kolejnych rodzajów łamigłówek.

Jakiego rodzaju kostki logiczne są dostępne na rynku?

Wybór kostek jest naprawdę szeroki. Firma SPEEDCUBE specjalizuje się w sprzedaży tego rodzaju produktów. W swoim asortymencie posiada:

  • kostki 2x2x2,
  • kostki 3x3x3,
  • kostki 4x4x4,
  • kostki 5x5x5,
  • kostki 6x6x6 i większe,
  • kostki Megaminx,
  • kostki Pyraminx,
  • kostki SKEWB,
  • kostki zmiennokształtne,
  • kubeczki SpeedStacking.

Co istotne, oferowane produkty są bezpieczne i trwałe. W opcji są kostki z kolorowego plastiku, z naklejkami lub bez. Kupując kostkę, możemy zdecydować się na mniej lub bardziej kontrastujące kolory.

Czy rodzaje kostek odpowiadają poziomom trudności?

Tak. I to jest najfajniejsze. Zabawa może trwać bez końca. Przygoda ze speedcubingiem rozpoczyna się zazwyczaj od kostek sześciennych. Przy czym ilość elementów tych kostek na jednej ściance może być różna.

Gdy opanujemy już układanie kostki w kształcie sześcianu, warto rozszerzyć zabawę o kostki w nietypowych kształtach. Mogą to być na przykład kostki o kształcie ostrosłupa trójkątnego Pyraminx (wielościanu o czterech trójkątnych ścianach) lub dwunastościanu foremnego Megaminx (wielościan foremny o dwunastu ścianach w kształcie pięciokątów foremnych).

Co szczególnego jest w kostce Megaminx?

Kostka Megaminx to świetna metoda na pobudzenie pracy mózgu. Tego rodzaju kostkę posiadają w swojej ofercie najwięksi producenci kostek logicznych. To jedna z najbardziej popularnych łamigłówek po kostce Rubika.

Megaminx jest tak skonstruowana, że frajdę z jej układania posiadają zarówno początkujący, jak i zaawansowani zawodnicy. Chcąc nabyć tego rodzaju produkt, warto sprawdzić ofertę sklepu SPEEDCUBE, która znajduje się pod adresem: https://speedcube.pl/37-megaminx. W asortymencie znajdują się modele, które można dopasować do indywidualnych potrzeb.

Oferowane kostki charakteryzują się niezawodną konstrukcją, trwałymi elementami, wyrazistą kolorystyką oraz dobrze ściętymi krawędziami. Dzięki temu mamy zagwarantowane bezpieczne i bezproblemowe układanie kostki na czas.

Kostki logiczne to świetny pomysł na mądry i efektowny prezent. To rewelacyjna propozycja na spędzanie wolnego czasu bez zbędnej elektroniki, chociaż i takie też znajdziemy w ofercie sklepu SpeedCube.pl Kupując kostkę dziecku, pozwala się mu na zabawę w logiczne myślenie. Zabawa ta ma jednak bezpośrednie przełożenie na prawidłowy rozwój młodego człowieka i jego wyniki w szkole.

Wyświetlony 45 razy

Media

artykuły sponsorowane copywriting
© 2013-2020 by SN2.EU