poniedziałek, 10 sierpień 2020 16:20

Samodzielne przedłużanie rzęs - jakie produkty wybrać?

produkty do przedłużania rzęs produkty do przedłużania rzęs

Sztuczne rzęsy cieszą się wśród pań ogromną popularnością. To idealny sposób na podkreślenie pięknych oczu. W celu ich przedłużenia udać można się do gabinetu kosmetycznego, ale można zrobić to także samodzielnie. Do wyboru jest wiele metod i produktów. Jak zatem samodzielnie przedłużyć rzęsy i z jakich produktów skorzystać?

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs to usługa, którą oferuje niemal każdy gabinet kosmetyczny. Można jednak zabieg ten przeprowadzić samodzielnie w domu. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo pieniędzy i czasu. Tym bardziej, że na rynku dostępne są różne produkty do przedłużania rzęs. Wybór zależy przede wszystkim od indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Zestawy do przedłużania rzęs

Na rynku dostępne są różne produkty do przedłużania rzęs. Na początek warto jest wybrać zestaw startowy. Pozwala on na idealne przedłużenie rzęs i co ważne efekt utrzymuje się dość długo, bo nawet do trzech tygodni. Warto jednak przed zastosowaniem zestawu wykonać hennę. Dzięki temu rzęsy będzie można łatwiej rozdzielić. Oprócz zestawów startowych na rynku dostępne są również zestawy zaawansowane. Zawierają one wszystkie niezbędne produkty do przedłużania rzęs. Wymienić można tu choćby takie akcesoria jak kępki rzęs, pędzelki, klej, primery itd.

Akcesoria do przedłużania rzęs

Oczywiście podstawowym elementem każdego zestawu do przedłużania rzęs są same rzęsy. Warto wiedzieć, że dostępne są różne ich rodzaje. W tym np. rzęsy jedwabne czy syntetyczne. Oba te rodzaje rzęs cieszą się wśród pań największą popularnością. Poza materiałem wykonania sztuczne rzęsy różnią się od siebie grubością, długością, kolorem oraz stopniem podkręcenia. Warto na początku wypróbować kilka rodzajów. Dzięki temu możliwy będzie wybór tych, które będą najbardziej odpowiednie. Wśród produktów do przedłużania rzęs nie może zabraknąć kleju. Pamiętać trzeba, że klej do rzęs schnie bardzo szybko. Dlatego do tego zabiegu posiadać trzeba nieco wprawy. Wybierając klej warto postawić na ten hipoalergiczny. To gwarancja tego, że produkt będzie bezpieczny. Oprócz kleju posiadać trzeba także primer. Jego zadaniem jest zapewnienie lepszej przyczepności rzęs. W zestawie do przedłużania rzęs znaleźć musi się także aplikator bezwłókienkowy, dzięki któremu usunąć można nadmiar kleju. Kupując produkty do przedłużania rzęs nie można zapomnieć o tych, które służą do ich pielęgnacji. Dlatego każda z pań posiadać powinna w swojej kosmetyczne produkty, które odżywiają i regenerują naturalne rzęsy. 

Wyświetlony 49 razy
© 2013-2020 by SN2.EU