czwartek, 21 maj 2020 13:34

Przechowywanie w kuchni – przydatne akcesoria

Przechowywanie w kuchni Przechowywanie w kuchni

Porządek wymaga odpowiedniej logistyki. Niepotrzebne przedmioty na powierzchni mebli to zmora minimalistów, ale nie tylko. W nowoczesnej aranżacji wnętrz wykorzystywane są akcesoria, ułatwiające przechowywanie rzeczy.

 

Modern Box

Funkcjonalne szuflady kuchenne to nowatorskie rozwiązanie, które można wykorzystać poprzez montaż w obrębie szafek cargo. Modern Box stanowi cichy system, ułatwiający wyciąganie przedmiotów głęboko ulokowanych w zamkniętej przestrzeni. Dzięki pełnemu wysuwowi, niezbędne akcesoria są zawsze blisko użytkownika. Modern Box to wygodne rozwiązanie dla wszystkich domowników. Używanie szuflad nie wiąże się bowiem z uciążliwym hałasem. Prosty system umożliwia przeobrażenie kuchni w funkcjonalną i nowoczesną przestrzeń. Dodatkową zaletą Modern Box jest prosty proces montażu.

Klipsy na żywność

Wśród akcesoriów kuchennych, ułatwiających przechowywanie produktów, warto wskazać proste, ale funkcjonalne rozwiązanie w postaci klipsów do żywności. Klamerki sprzedawane są zazwyczaj w komplecie, składającym się z kilkunastu przedmiotów. Rozwiązanie sprawdza się w każdej przestrzeni. Przechowywanie żywności to częsty problem domowników. Z problemem tym każdy styka się codziennie. Klamerki umożliwiają przechowywanie produktów owiniętych folią lub żywności w torebkach. Dzięki prostemu rozwiązaniu domownicy zyskują pewność, że w szufladzie nie znajdą się resztki jedzenia itp. Klamerki są również znacznie trwalsze niż standardowe gumki.

Organizer

Pojemniki do przechowywania mają różnorodne zastosowanie. Na rynku dostępne są organizery do przypraw, żywności lub sztućców. Często dołączone są do nich wygodne spinki do opakowań. Organizery mają różne rozmiary. Nierzadko oferowane są jako dodatkowe wkłady do szuflad. Część z nich można również wykorzystywać jako półkę do lodówki. Wybór odpowiedniego pojemnika zależy od potrzeb konkretnego klienta. Dzięki organizerom można zaoszczędzić spora miejsca w swojej kuchni.

Przechowywanie sztućców, żywności itp. nie wymaga skomplikowanych środków. Najważniejsze są odpowiednia logistyka i pomysłowość!

Media

© 2013-2020 by SN2.EU