poniedziałek, 23 lipiec 2012 12:21

Demon energy drink porcja pozytywnej energii na każdy dzień

Napój DEMON Energy Drink to unikalne połączenie napoju energetycznego i aktywnych składników funkcjonalnych, takich jak: guarana, żeń-szeń, L-karnityna oraz witaminy B6 i B12. Napój dostarcza energii, pobudza, orzeźwia i jest wyjątkowo smaczny. Demon wyzwala pozytywną energię, bo zasilając konto Fundacji DKMS Polska wspiera działania na rzecz osób chorych na białaczkę. Pozytywna energia pozwoliła niedawno Adamowi NERGALOWI Darskiemu – twarzy marki Demon - wygrać walkę z tą groźną chorobą.

DEMON – NERGAL – DKMS – WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Firma Agros-Nova, wiodący producent żywności w Polsce, w maju 2012 r. wprowadziła na rynek nowość – napoje energetyczne DEMON wzbogacone o aktywne składniki funkcjonalne.  Nazwa DEMON jest kontrowersyjna, przewrotna, ale jednocześnie z „przymrużeniem oka”. Odwołuje się do hasła: „Obudź w sobie dobrego Demona”.

We współpracy z Adamem NERGALEM Darskim, który został twarzą marki, oraz Fundacją DKMS Polska DEMON środkami finansowymi, działaniami promocyjnymi  oraz oczywiście pozytywną energią wspiera walkę z białaczką. Część pieniędzy z każdej sprzedanej puszki i butelki Demona zasili konto Fundacji DKMS, której misją jest znalezienie dawcy dla każdego pacjenta potrzebującego przeszczepienia od dawcy niespokrewnionego.

Niestety dawców wciąż jest zbyt mało. Dlatego Fundacja DKMS rejestruje potencjalnych dawców szpiku kostnego, szerzy ideę dawstwa szpiku w Polsce oraz działa na rzecz osób chorych na białaczkę. Spośród 238 tys. zarejestrowanych w DKMS potencjalnych dawców, 208 osób podzieliło się cząstką siebie, dając szanse na nowe życie pacjentom na całym świecie. Dzięki jednej z tych osób przeszczep i szansę na nowe życie otrzymał Adam NERGAL Darski, który wygrał walkę z chorobą.

IM WIĘCEJ PIJESZ, TYM BARDZIEJ POMAGASZ

Napój DEMON to cztery warianty smakowe, które oprócz kofeiny i tauryny wzbogacone są  o składniki funkcjonalne, takie jak: guarana, L-karnityna, żeń-szeń oraz witaminy z grupy B. Dzięki temu dostarczamy organizmowi składniki działające pozytywnie nie tylko na ciało, ale i umysł. Obok wariantu klasycznego (original), bez cukru (sugar freee) oraz mojito, w najbliższych tygodniach do sprzedaży trafi absolutna nowość:  DEMON fruiter – orzeźwiający napój energetyczny stworzony na bazie soku owocowego. Wyjątkowa złota puszka podkreśla niecodzienny owocowy smak napoju.

© 2013-2020 by SN2.EU