czwartek, 23 październik 2014 16:00

W Łodzi spełniło się marzenie chorego chłopca!

Dziś w Łodzi spełniło się marzenie Kacperka, podopiecznego Fundacji Mam Marzenie. Dzięki wsparciu ze strony sponsorów fundacja jak do tej pory spełniła już ponad 5 500 marzeń dzieci z całej Polski.Kacper to 6-latek chorujący na nieznaną chorobę. Leży nieruchomo w łóżku, jest podłączony do respiratora – nigdy nie zdiagnozowano na co choruje.

Mimo, że każdego dnia walczy - a to o prawidłowe oddychanie, a to o poruszanie ręką, nogą (takie podstawowe dla każdego człowieka czynności) jest radosny i bardzo, ale to bardzo mądry! We wrześniu rozpoczął naukę w pierwszej klasie. Rozwija się i uczy mimo olbrzymich utrudnień. Jeden z jego niespotykanych talentów to fotografia.

Marzenie chłopca postanowiło sfinansować Energetyczne Centrum SA, które z fundacją współpracuje od początku 2013 roku i zrealizowało już marzenia kilkudziesięciu podopiecznych Fundacji Mam Marzenie z całej Polski.

Właśnie dziś (21.10.2014r) 6-letni Kacper otrzymał swój wymarzony prezent!

Fundacja Mam Marzenie swoją działalność rozpoczęła 11 lat temu i przez ostatnią dekadę spełniła marzenia ponad 5 500 chorych dzieci z całej Polski. Na spełnienie swoich największych pragnień czekają jeszcze inni podopieczni fundacji. Każdy, tak jak Energetyczne Centrum S.A., może zaadoptować marzenie i pomóc w jego realizacji.
Kilkunastu mały podopiecznych z regionu Łódzkiego czeka na realizację marzenia. Wśród nich jest 3-letni Jaś marzący o rowerku z napędem, 12-letnia Weronika, która marzy o nowym meblach do pokoju i 5-letnia Magda, która chciałaby mieć malutkiego białego kotka. Aby pomóc wystarczy wejść na stronę http://www.mammarzenie.org/marzyciele/poczekalnia

© 2013-2020 by SN2.EU