wtorek, 07 styczeń 2014 17:03

Fryzjerzy Kemon dla WOŚP! + Video

Fryzjerzy związani z marką Kemon kolejny raz zagrają razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Całość wynagrodzenia za usługi fryzjerskie wykonane w ich salonach w niedzielę, 12 stycznia, trafi na konto Orkiestry. W 85 salonach fryzjerskich biorących udział w tegorocznej akcji, orkiestrowe puszki stoją już od połowy grudnia, a klienci wrzucać mogą do nich dobrowolne datki.

W salonach znajdują się też plakaty WOŚP i inne orkiestrowe elementy wystroju. Wyjątkowa będzie jednak finałowa niedziela, 12 stycznia, kiedy fryzjerzy całkowity dochód uzyskany w tym dniu przekażą Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W salonach będzie to bardzo pracowity dzień, bo na odwiedzających je gości czekać będą też dodatkowe atrakcje, jak chociażby licytacje na rzecz Orkiestry, poczęstunki, pokazy czy dziecięce zabawy.

Do odwiedzin salonów fryzjerskich w drugą niedzielę stycznia namawia Jerzy Owsiak, który otrzymał z rąk przedstawicieli fryzjerów dożywotni talon na ich usługi – Fryzjerzy będą mieszać w waszych głowach, będą strzyc, farbować, ondulować, kształtować wasze fryzury i wzmacniać wasze włosy, a dzięki temu my wzmocnimy konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeżeli tylko znajdziecie na to czas, wstąpcie do jednego z grających z nami salonów fryzjerskich Kemon! – zachęca główny dyrygent Orkiestry.

XXII Finał WOŚP będzie dziewiątym, w którym udział wezmą polscy fryzjerzy związani z marką Kemon – łącznie przekazali oni już na rzecz WOŚP 1 123 832 zł. W tym roku fryzjerskie granie ma przesłanie pokojowe, a jego zawołaniem jest sparafrazowane antywojenne hasło z lat 60’ – Make hair not war! Uczestnicy akcji wyślą pokojowy manifest do salonów fryzjerskich na całym świecie, a w hipisowskich stylizacjach pokażą się podczas finałowego studia na antenie TVP2. Hipisem w tym roku jest także tradycyjna maskotka akcji - pluszak o imieniu Nomek, którego wylicytować można w każdym z grających salonów.

Więcej informacji:
Strona internetowa akcji – www.nomek.pl
Akcja na FB - https://www.facebook.com/KemonPolska
Akcja na YouTube - http://youtu.be/E1fuqhQMlk4

Media

© 2013-2020 by SN2.EU