piątek, lipiec 19, 2024
czwartek, 20 wrzesień 2012 21:33

Pomoc dla dzieci od Energizer i Wilkinson

Marki Energizer i Wilkinson towarzyszą każdej kobiecie w życiu codziennym, dodając pozytywnej energii do życia i działania. Teraz firma postanowiła podzielić się swoja energią również z najbardziej potrzebującymi. Dlatego   wspiera program „Pajacyk” Polskiej Akcji Humanitarnej i przekazuje darowiznę w wysokości 40 tys. zł na dożywianie dzieci. Firma kieruje się zasadą „That’s positive energy”.

Jak ważna jest pomoc dzieciom wie każda mama. Szkoła jest miejscem, w którym najmłodsi spędzają większą część swego życia. Istotne jest aby było to miejsce tylko pozytywnych zdarzeń, w którym młodzi, wrażliwi ludzie czują się bezpiecznie. Wsparcie „Pajacyka” to element działania firmy na rzecz poprawy jakości życia najmłodszych, za których firma również czuje się odpowiedzialna.

Program Polskiej Akcji Humanitarnej „Pajacyk” zajmuje się dożywianiem dzieci w Polsce i na świecie. Środki ze wspólnej akcji PAH i marek Energizer oraz Wilkinson będą przekazywane polskim szkołom, jako wsparcie szeroko zakrojonych działań PAH. W roku szkolnym 2012/2013 Program „Pajacyk” dożywianiem obejmie 1138 dzieci w 69 placówkach w 14 województwach. „Pajacyk” finansuje posiłki dla dzieci w szkołach i świetlicach.

– Doceniamy wysiłek Polskiej Akcji Humanitarnej. Ważne jest dla nas, aby mieć wkład w niesienie pomocy potrzebującym – mówi Beata Kozieł, Senior Brand Manager firmy Energizer. - „That’s positive energy to dewiza, z którą się utożsamiamy, dlatego wspieramy akcję, mając pewność, że środki zostaną  spożytkowane z korzyścią dla najmłodszych. Satysfakcję z pomocy będą mieć wszyscy klienci, którzy kupią produkty obu marek. Szczególnie jednak mamy, które wiedzą jak trudno jest zapewnić swoim pociechom szczęśliwe dzieciństwo.

Energizer to globalny lider w branży baterii, akumulatorków, ładowarek oraz latarek. Szeroki asortyment baterii Energizer obejmuje również baterie specjalistyczne do zegarków, aparatów fotograficznych, aparatów słuchowych, urządzeń rehabilitacyjnych sportowych oraz innych. Maszynki do golenia marki Wilkinson znane są z ultra cienkich i bardzo wytrzymałych ostrzy, które minimalizują ryzyko zacięć, w myśl motta „Golenie może być przyjemne”.

Idea that’s positive energy” to bezinteresowna dobroczynność. Energizer i Wilkinson dzielą się wiedzą, doświadczeniem i pozytywną energią. Pomaganie sprawia nam przyjemność!

Szczegóły programu Pajacyk na http://www.pah.org.pl/nasze-dzialania/8/pajacyk