wtorek, maj 28, 2024
wtorek, 20 grudzień 2022 13:19

Naprawa iPhona nie musi kosztować Cię fortuny!

naprawa po zalaniu iPhone naprawa po zalaniu iPhone pixabay

Smartfony to urządzenia, które nieustannie narażone są na uszkodzenie. Dlaczego? Ponieważ używamy ich praktycznie przez zdecydowaną większość doby. Z tego też powodu, ten nieodłączony element naszej codzienności, bywa wystawiany na bardzo poważne zagrożenia.

Co więcej, moment awarii smartfona jest bardzo stresujący, szczególnie jeżeli jest to jeszcze iPhone, czyli flagowy smartfon od Apple. Wówczas przed oczami pojawiają się niebotyczne sumy naprawy, a ciśnienie wzrasta. Jest to tym bardziej niekomfortowe, kiedy smartfon potrzebny jest nie tylko do życia prywatnego, ale także i do zawodowego. Co zaradzić w takiej sytuacji? Oddać uszkodzonego iPhona w odpowiednie ręce!

Dlaczego warto wybierać renomowane serwisy naprawcze?

Zepsuty iPhone potrafi przysporzyć swojemu właścicielowi wielu nerwów. Naprawa takiego smartfona w salonie Apple jest przy dzisiejszych cenach niemalże jednoznaczna z zakupem nowego urządzenia z niższej półki. To właśnie z tego powodu rozbite ekrany stresują najbardziej. Oczywiście nie jest to jedyna usterka, ponieważ często potrzebna jest także naprawa po zalaniu iPhone.

Wówczas właściciel smartfona z charakterystycznym, nadgryzionym jabłuszkiem stoi przed poważnym dylematem - oddać smartfona do salonu, czy może zdecydować się na tanie zamienniki w pierwszym, lepszym serwisie naprawiającym smartfony. Pierwsza opcja drenuje kieszeń i sprawia, że naprawa takiego uszkodzonego iPhona jest bardzo kosztowna.

Druga opcja wcale nie jest lepsza, ponieważ oszczędność na materiałach i jakości wykonanej naprawy szybko daje o sobie znać - w skrajnych przypadkach taka sytuacja może doprowadzić do całkowitego uszkodzenia telefonu. Na szczęście istnieje alternatywa, która pozwala Ci nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także nie martwić się o to, że usługa zostanie wykonana słabo oraz nierzetelnie. Tą alternatywą jest serwis iPhone.szczecin.pl!

Czy naprawa iPhona jest droga?

IPhone serwis w Szczecinie specjalizuje się w naprawie i serwisie urządzeń od Apple, takich jak iPady i iPhony. Warto zaznaczyć, że serwis oferuje także iPhone simlock i inne usługi, które pomogą Ci zawsze wtedy, gdy Twój iPhone ulegnie awarii. Najważniejsze jest jednak to, że serwis ten oferuje bardzo atrakcyjne ceny swoich usług, co jest niezwykle istotne pod względem naprawy sprzęty marki Apple. Szczegółowy cennik znajdziesz na stronie serwisu, jednakże warto przytoczyć ile kosztuje wymiana ekranu w iPhonie SE z 2020 roku. Otóż jest to jedynie 500 złotych, za oryginalny wyświetlacz LCD ori.