sobota, maj 25, 2024
środa, 02 marzec 2022 11:20

Woreczki strunowe – rodzaje i zastosowanie

torebki strunowe torebki strunowe opako.com

Torebki strunowe to jedna z tych rzeczy, która pozornie nie jest niezbędna, ale w rzeczywistości bardzo ułatwia życie. A kiedy raz przekonasz się, jak wygodne są woreczki strunowe, już nigdy nie zmienisz ich na zwykłe torebki.

Do czego można je wykorzystać? Sprawdź, jakie rodzaje woreczków strunowych są dostępne na rynku i kiedy naprawdę są przydatne!

Torebki strunowe – na czym polega ich fenomen?

Woreczki strunowe to przezroczyste torebki z odpornego tworzywa, które wyróżnia zaciskowa struna pełniąca funkcję zamknięcia. Wykorzystywane są w gospodarstwach domowych i branży przemysłowej, a różnorodne modele i rozmiary pozwalają dobrać produkt idealnie dopasowany do potrzeb klienta.

Tego rodzaju opakowanie może służyć do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów czy do pakowania żywności – pomysły na zastosowanie woreczków strunowych znajdziesz na: https://www.opako.com.pl/cms/torebki-strunowe-i-doypack-14-sposobow-ich-uzycia. Jako opakowanie komercyjne jest też świetnym nośnikiem informacji – dla przykładu woreczki typu doypack mają dość sporą powierzchnię reklamową, co pozwala nawiązywać relacje z klientami.

Na popularność takich opakowań z pewnością wpływa również fakt, że woreczki strunowe to nie tylko plastikowe torebki. Dostępne na rynku woreczki papierowe to świetny pomysł na budowanie wizerunku marki świadomej, jak dużą rolę odgrywa obecnie ekologia i zrównoważony rozwój.

Jakie woreczki strunowe kupić?

Standardowe torebki strunowe to płaskie torebki zamykane struną, woreczki typu doypack wyróżniają się wzmocnionym, stabilnym dnem ułatwiającym przechowywanie w pionie. Co ważne, opakowania doypack zazwyczaj są nieprzeźroczyste, więc idealnie sprawdzają się przy produktach wrażliwych na światło. Jeśli zastanawiasz się, które torebki strunowe będą dla Ciebie najlepsze, przeczytaj, czym wyróżniają się poszczególne modele na: https://neopak.pl/cms/charakterystyka-poszczegolnych-rodzajow-woreczkow.

W zależności od potrzeb zastosowanie woreczków strunowych to między innymi:

  • przechowywanie sypkich produktów i przypraw,
  • zabezpieczenie dokumentów na czas podróży,
  • zabezpieczenie przedmiotów przed wilgocią,
  • mrożenie produktów spożywczych,
  • opakowania dla e-biznesu.

Decydując się na zakup torebek strunowych możesz wybierać spośród wielu rozmiarów, wersji kolorystycznych i materiałów wykonania opakowań, które wielokrotnie otworzysz i zamkniesz. Transparentne woreczki odpowiednio wyeksponują zawartość, a te wykonane z papieru eco kraft pokażą, że stawiasz na ekologiczne rozwiązania dla biznesu.