wtorek, maj 28, 2024
wtorek, 21 grudzień 2021 12:47

Interparking Polska – lider wśród podziemnych parkingów

Interparking Polska Interparking Polska pixabay

W ostatnich latach w Polsce pojawia się coraz więcej parkingów podziemnych. Restrykcje związane z parkowaniem w centrach miast i coraz większy ruch samochodowy sprawiły, że to rozwiązanie stało się wręcz koniecznością dla europejskich stolic i większych aglomeracji.

Jednym z wiodących przedstawicieli systemów parkingowych w Europie jest Grupa Interparking, której baza obejmuje prawie 1000 parkingów zlokalizowanych w 9 różnych krajach naszego kontynentu. Interparking Polska oferuje na chwilę obecną ponad 18 560 miejsc postojowych na terenie 8 polskich miast.

Jak rozwiązać problem z parkowaniem? Interparking Polska

Auta stojące w centrach miast są problemem nie tylko dla samych kierowców, którym notorycznie brakuje przestrzeni postojowej, co również dla pieszych. Pojazdy zalegające na chodnikach utrudniają poruszanie się, często blokując przejazd wąskimi ulicami. Obecnie najlepszym rozwiązaniem tych trudności są olbrzymie parkingi podziemne, w których spokojnie można „schować” nawet do kilkuset aut w obrębie jednego parkingu. Grupa Interparking, będąca już od wielu lat jednym z ważniejszych przedstawicieli wśród europejskich systemów parkingowych, jest obecna w taki krajach jak Belgia, Holandia, Niemcy, Austria, Francja, Włochy, Hiszpania czy Rumunia oraz oczywiście w naszym nadwiślańskim kraju. Interparking Polska ma w swoim portfolio 39 nowoczesnych parkingów podziemnych, monitorowanych całodobowo i oferujących wszelkie udogodnienia dla klientów

Interparking Polska – wiarygodność i gwarancja bezpieczeństwa

Interparking Polska jako członek Grupy Interparking, należy do wielu organizacji zrzeszających europejskich właścicieli parkingów. Firma była wielokrotnie nagradzana prestiżowymi wyróżnieniami. Na swoim koncie może się pochwalić aż 148 nagrodami European Standard Parking Award, co świadczy o najwyższej klasie świadczonych usług i zaplecza technicznego oraz wiarygodności. Grupa ta wciąż się rozwija, realizując nowe inwestycje na terenie Europy i regularnie powiększając swoją bazę parkingową. Dziś przestrzenie Grupy Interparking zapewniają ponad 400 tysięcy miejsc postojowych. Do tego firma oferuje kompletny wachlarz usług dla klienta, który wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kierowców, ułatwia proces płacenia za parkowanie czy rezerwację miejsc.

Baza Interparking Polska na terenie Warszawy

Polskie miasta, w których znajdziemy przestrzenie postojowe Interparking Polska, to Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Sopot, Balice, Kraków, Poznań, Bydgoszcz i Pabianice. Łącznie dziewięć miast, które oferują łącznie 39 parkingów. Jednym z nich jest chociażby położony w centrum stolicy parking CEDET przy ulicy Kruczej 50. Przestrzeń parkingowa została zaaranżowana w unikatowym budynku powstałego w połowie XX wieku w sercu powojennej Warszawy. Projekt objął kompleksową rewitalizację dawnego domu handlowego oraz wybudowanie części handlowo-biurowej zlokalizowanej u zbiegu ulic Brackiej i Kruczej. To świetna lokalizacja dla kierowców wybierających się do centrum stolicy, czy to w celach turystycznych, czy biznesowych. Również w centrum zlokalizowany jest podziemny parking Piękna 20. To idealne miejsce dla osób wybierających się do którejś z ambasad, położonych waśnie przy ul. Pięknej. Niedaleko znajdują się także ul. Mokotowska czy Krucza, będące częstym miejscem spotkań biznesowych. Parking znajduje się w budynku Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego.

Interparking Polska. Dlaczego to najwygodniejsze rozwiązanie?

Na terenie Warszawy mamy łącznie do dyspozycji aż siedem parkingów należących do Interparking Polska. Poza wspomnianymi lokalizacjami przy ulicy Kruczej i Pięknej, na liście figurują jeszcze Złote Tarasy, Skyliner, Warszawskie Browary, hotel Hilton oraz Galeria Mokotów. Większość z nich znajduje się w ścisłym centrum stolicy, dzięki czemu kierowcy mogą spokojnie zaplanować zwiedzanie, spotkania firmowe czy zakupy w dogodnym punkcie parkingowym. Dzięki temu, że wiele przestrzeni funkcjonuje w ramach jednej Grupy Interparking, nie musimy tracić czasu na rejestrowanie się na różnych platformach. Cenniki obejmują liczne zniżki i promocje w zależności od wybranych abonamentów.

Interparking Polska a karta Pcard+

Kierowcy, którzy regularnie korzystają z przestrzeni parkingowych, nie tylko w kraju w ramach Interparking Polska, ale i za granicą, mogą skorzystać z atrakcyjnych programów lojalnościowych, jak na przykład karta Pcard+. Umożliwia ona wygodną opłatę za postój przez 24 godziny na dobę. Zmotoryzowani należący do programu nie muszą czekać w kolejkach do uiszczenia opłaty w automacie. Jedyne, co musimy zrobić, to zarejestrować się i otrzymać darmową kartę. Wszystkie opłaty będą naliczane za faktyczne korzystanie z parkingów. Konieczne jest wpłacenie 10 zł w ramach depozytu. Ważne, by zrobić to maksymalnie 7 dni od momentu złożenia formularza. Użytkownicy Pcard+ mają do dyspozycji parkingi w większych miastach Polski oraz na terenie Europy, w takich krajach jak Niemcy, Belgia, Francja czy Holandia. Jakie są największe korzyści takich programów lojalnościowych? Przede wszystkim wygoda bez konieczności szukania monet na opłaty parkingowe oraz oszczędność czasu. Wszystkie transakcję są przejrzyście widoczne na koncie, dzięki czemu nie potrzebujemy żadnego potwierdzenia zapłaty. Nie można również zapomnieć o wielu zniżkach dostępnych wyłącznie dla posiadaczy karty.