sobota, maj 25, 2024
czwartek, 22 lipiec 2021 22:05

Idealny prezent dla niego

Lula Pink Sex Boutique & Blog Lula Pink Sex Boutique & Blog pexels

Gadżet erotyczny to oryginalny pomysł na prezent dla partnera lub bliskiego przyjaciela, który doceni tego typu pomysłowość.

Chociaż wielu mężczyzn wciąż twierdzi, że wsparcie masturbacji czy seksu zabawkami dla dorosłych jest zbyteczne dla osiągnięcia pełni satysfakcji, coraz liczniejsze grono panów sięga po gadżety erotyczne w poszukiwaniu nowych, ekstatycznych doznań.

Rodzaje gadżetów erotycznych dla mężczyzn

Przyjemność nie jedno ma imię, dlatego warto dobrać gadżet erotyczny dla faceta, zgodnie z jego temperamentem i upodobaniami. Możesz postawić na pieszczoty jego penisa, kupując masturbator dla mężczyzn, pierścień erekcyjny lub męski wibrator. Warto pamiętać, że w przypadku mężczyzn dużą przyjemność może przynieść masaż prostaty, do którego przyda się odpowiednie narzędzie, takie jak masażer prostaty, analny wibrator, innowacyjny pulsator czy klasyczne dildo.

3 najlepsze gadżety erotyczne dla niego

Rynek gadżetów erotycznych rozkwita na naszych oczach. Współczesne zabawki dla dorosłych czerpią garściami z najnowszych osiągnięć nauki, przekuwając wiedzę akademicką w przyjemność. Jakie są współczesne trendy w branży erotycznej? Odpowiedzi na to pytanie udziela zespół sklepu erotycznego online Lula Pink Sex Boutique & Blog.

Wibrujący pierścień na penisa Svakom Tammy Ring

To uniwersalny prezent erotyczny dla mężczyzny, z którego można korzystać w trakcie masturbacji dla urozmaicenia wrażeń oraz wydłużenia czasu zabawy lub podczas seksu z partnerką. Wibrujący pierścień erekcyjny rozprowadza wibracje po penisie, ale także stymuluje łechtaczkę partnerki. Model Tammy Ring wykonany jest z niezwykle elastycznego silikonu, który dopasowuje się do kształtu i rozmiaru męskości. Dzięki dwóm obręczom, może objąć swym uściskiem penisa oraz jądra.

Masturbator Pulse II Solo Hot Octopus

Luksusowy, niezwykle funkcjonalny gadżet erotyczny, który za pośrednictwem drgań i oscylacyjnych ruchów pozwala na pieszczoty najczulszych punktów penisa, bez wysiłku czy nadwyrężania pracy rąk. Wystarczy trzymać zabawkę w odpowiednim miejscu i rozkoszować się przyjemnością. Hot Octopus to marka, która dba o satysfakcję mężczyzn o różnych potrzebach. Uniwersalny gadżet może pomóc w przypadku pojawienia się zaburzeń erekcji, a także będzie świetnym wsparciem dla mężczyzn z ograniczoną sprawnością ruchową.

Męski wibrator Manta Fun Factory

Przełomowy gadżet erotyczny, który wspomaga naturalny ruch masturbacyjny w górę i w dół trzonu penisa. Przyjemne w dotyku skrzydełka męskiego wibratora otulają penisa, dostarczając przyjemności z każdym ruchem ręką. To zabawka dla dorosłych, która świetnie sprawdza się w parze – urozmaica seks oralny, a użyta podczas stosunku, potrafi dostarczyć rozkoszy obu stronom, rozprowadzając wibracje po penisie oraz łechtaczce partnerki.