poniedziałek, 10 sierpień 2020 16:06

Męska koszula z nadrukiem – poznaj najnowsze modowe trendy

koszule z nadrukiem koszule z nadrukiem

Śmiało można powiedzieć, że męskie koszule z nadrukiem stają się prawdziwym hitem. Ich popularność wśród panów stale rośnie. Tym bardziej, że wybór oferowanych wzorów jest bardzo szeroki. Wśród nich wyróżnić można jednak kilka, które cieszą się największym zainteresowaniem. Każdy z panów powinien ją posiadać w swojej garderobie.

Koszule we wzory

Jak wspomniano, koszule z nadrukiem, w różne wzory, cieszą się ogromną popularnością wśród panów. Wybór różnego rodzaju wzorów jest tak szeroki, że bez problemu dobierze się koszulę, która pasować będzie na eleganckie spotkanie, do pracy czy na luźne spotkanie z przyjaciółmi. To także świetny sposób na to, aby wyróżnić się w tłumie. Wśród dostępnych nadruków i wzorów dużą popularnością cieszą się zwłaszcza trzy. Mowa tu o koszulach w kwiaty, koszulach ze wzorami geometrycznymi oraz w kratę.

Koszula w kwiaty

Dużą popularnością cieszy się koszula z nadrukiem w kwiaty. Choć wielu sądzi, że jest to propozycja dla odważnych to jednak wcale nie musi tak być. Wybór kwiatowych wzorów jest bardzo szeroki. Sięgnąć można po koszulę z nadrukiem małych kwiatków czy wzór przypominający łąkę, jak i po koszulę z nadrukiem dużych i wyrazistych kwiatów. Taka koszula idealnie komponuje się z bermudami czy chinosami. Do koszuli z nadrukiem w kwiaty dobrze pasuje także marynarka. Warto jednak wybrać marynarkę sportową. Warto dodać, że koszula w kwiaty to propozycja szczególnie dla panów o szczupłej sylwetce. Koszula w duże kwiaty może bowiem optycznie powiększać sylwetkę.

Koszula ze wzorem geometrycznym

Koszula ze wzorem geometrycznym to połączenie elegancji i modowego szaleństwa. W tym przypadku wybór wzorów również jest bardzo szeroki. Dostępne są koszule z dużymi, abstrakcyjnymi figurami, jak i te z małymi i delikatnymi kształtami. Koszule z wzorami geometrycznymi zakładać można zarówno co dzień, jak i na bardziej oficjalne spotkania. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim koszule w mniejsze lub większe kropki. Powodem jest fakt, iż w takiej koszuli po prostu zawsze wygląda się stylowo.

Koszule w kratę

Mówiąc o koszulach z nadrukiem nie można zapomnieć o popularnych koszulach w kratę. To niewychodzący z mody klasyk. Dostępne są koszule z dużą kratą, jak i z kratą drobną. Wybór zależy głównie od okazji, na jaką koszula ma zostać ubrana. Koszula z nadrukiem dużej kraty nadaje się bardziej na mniej formalne spotkania. To dobry wybór na weekendowe przyjęcie. Na bardziej formalne okazje w wybrać powinno się koszulę w drobną kratkę.

Wyświetlony 53 razy
© 2013-2020 by SN2.EU