wtorek, maj 28, 2024
sobota, 10 wrzesień 2022 11:20

Inkubator przedsiębiorczości

Inkubator przedsiębiorczości Inkubator przedsiębiorczości adobestock

Wiele osób z zagranicy decyduje się na przyjazd do Polski i założenie tu swojej działalności. Początki jednak nie są łatwe a by dokonać wszystkich formalności zgodnie z prawem, warto skorzystać ze wsparcia specjalistów.

Z pomocą przychodzą tzw. Inkubatory Przedsiębiorczości. Czym są, jak działają oraz jak można z nich skorzystać, przedstawiamy w poniższym materiale. Zapraszamy do lektury i startu z własnym biznesem.

 

Co to jest inkubator przedsiębiorczości i kto może z niego skorzystać?

Inkubator przedsiębiorczości to najprostsza forma prowadzenia działalności gospodarczej bez otwierania własnej firmy lub indywidualnego przedsiębiorcy w UE. Nadaje się dla większości działań ale szczególnie chętnie wybierany jest przez osoby chcące świadczyć usługi z zakresu sektora IT i w przestrzeni online. Mogą również z niego skorzystać wszystkie osoby, które chcą prowadzić swój biznes offline a więc np. otworzyć sklep stacjonarny.

Często decydują się na tą usługę osoby, które z powodzeniem prowadzą swoją działalność w swoim kraju i chcą rozszerzyć pole działania na Polskę. Chętnie również korzystają z tej opcji osoby, które dopiero wchodzą na rynek pracy.

Jakie są korzyści z Inkubatora Przedsiębiorczości?

By rozpocząć swoją działalność w ramach Inkubatorów Przedsiębiorczości warto zgłosić się do firmy Łatwy Start. Dzięki temu ponosząc niewielki koszt – 300 zł miesięcznie – zyskujemy pełen dostęp do wiedzy oraz doświadczenia ekspertów, którzy pokierują nas w nowym dla nas świecie biznesu.

Jakie to są korzyści?

  • Oszczędzamy czas i pieniądze: nie obowiązują nas bowiem obowiązki związane z rejestracją firmy, kosztami zewnętrznymi takimi jak opłaty państwowe czy notarialne. Wszystko mamy w pakiecie i w jednym miejscu.
  • Uzyskujemy szerokie wsparcie: prawne jak i księgowe. Nie musimy martwić się o formalności. Dodatkowo uzyskujemy również wsparcie specjalistów, którzy pomagają nam z podatkami.
  • Biuro: możemy korzystać z najmu przestrzeni biurowej, wtedy gdy tego potrzebujemy.

Co uzyskujemy jeszcze w ramach Łatwego Startu?

  • Wsparcie w uzyskaniu legalizacji pobytu w Polsce.
  • Wsparcie rosyjskojęzycznych kuratorów.
  • Wsparcie w założeniu konta bankowego.
  • Gwarantowany okres 1-3 lat obowiązywania umowy.
  • Znajomość przez ekspertów rynku lokalnego, pozwalającego na łatwy start.

Chcąc uzyskać więcej informacji kliknij w mój link.