środa, czerwiec 19, 2024
czwartek, 01 lipiec 2021 16:45

Najlepsze przeliczniki kryptowalut w 2021 w USA

kryptowaluty kryptowaluty pixabay

Przelicznik kryptowalut to platforma używana do kupna, przechowywania i sprzedaży krypto aktywów. Tak więc przelicznik kryptowalut Godex.io jest z natury pośrednikiem między sprzedającymi a kupującymi.

Na rynku występuje wystarczająca liczba takich stron, więc początkujący mogą mieć problem z wyborem.

W tym artykule pogadamy o tym jak wybrać prawidłowy przelicznik w Stanach Zjednoczonych. Nie wszystkie platformy pracują z Amerykańskimi użytkownikami. Nie będziesz w stanie przejść weryfikacji i zdobyć dostęp do takich przeliczników. Praca z takim przelicznikiem nie gwarantuje żadnej ochrony prawnej tobie. W końcu jest mało prawdopodobne, aby platforma przejęła odpowiedzialność w jurysdykcjach, w których nie ma oficjalnego statusu.

Oprócz pracy w ramach prawnych, powinieneś zwrócić uwagę na kilka cech, które musi spełniać przelicznik. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Kryteria do wyboru wymiany

 • Płynność. Spójrz na codzienny handel na platformie, możesz to sprawdzić na stronie Coinmarketcap. Zwróć uwagę na wyniki liderów. Na przykład, w Binance ta suma przekracza 33 miliardy #. Wysoka płynność oddziela dobry przelicznik od złego. Płynność zależy od możliwości przelicznika do znalezienia dużej liczby kupców i sprzedawców do wykonania transakcji. Im większa jest, tym bardziej prawdopodobne wypełnienie zamówienia.
 • Szczerość. Ważne jest, aby przestudiować prowizje strony dla operacji. Z każdej transakcji zostanie pobrana niewielka kwota na korzyść przelicznika. Porównaj opłatę z kilkoma innymi prowizjami za usługi. Niektóre przeliczniki otwarcie mówią o opłatach, podczas gdy inne próbują ukryć te informacje. Pierwsza opcja jest lepsza. Ta sama zasada dotyczy prac z atakami hakerów. Jeśli zarząd platformy otwarcie o nich informuje, nie oznacza to, że strona jest zła. Zamiast tego oznacza to tylko, że jego dział techniczny pracuje nad błędami.
 • Doświadczenie. Lepiej jest wybierać przeliczniki, które działają od kilku lat i już udowodniły swoją niezawodność. Na przykład Kraken i Coinbase otworzone zostały w 2011-2012. Mimo wszystko, zasady mają wyjątki. Na przykład przelicznik kryptowalut Binance zaczął działać dopiero latem 2017 roku, ale obecnie znajduje się w pierwszej trójce pod względem wolumenu obrotu. Lepiej jednak uważać na platformy, które działają przez kilka miesięcy i nikt tak naprawdę nic o nich nie wie.
 • Liczba par handlowych. Zasada „im więcej par, tym lepiej” nie zawsze działa. Szukaj przeliczników, które oferują pary handlowe z kryptowalutą, jaką się interesujesz.
 • Przed zarejestrowaniem się poszukaj informacji o przeliczniku i uczciwych recenzji. Nie ufaj blogerom ani forom, lepiej wszystko sprawdzić samemu. Na przykład, szukanie danych o zespole programistów na LinkedIn i zaufanych mediach nie zajmie długo czasu. Po przeanalizowaniu otrzymanych informacji zdecyduj, czy ufasz takiej organizacji, czy nie.
 • Jeśli ważna jest dla Ciebie anonimowość, zwróć uwagę na strony bez obowiązkowej weryfikacji KYC.
 • System bezpieczeństwa. Ważne jest, aby wiedzieć, gdzie przechowywane są Twoje środki i jakie środki zostały podjęte przez zarząd przelicznika w celu zapewnienia bezpieczeństwa.
 • Używalność interfejsu. Projekt instrumentów handlowych nie był aktualizowany na wielu platformach od wielu lat. Jest to szczególnie ważne, jeśli jesteś początkującym, ponieważ zrozumienie złożonych interfejsów może być trudne.

Które przeliczniki działają na rynku US?

Na rynku istnieje ogromna liczba platform do handlu kryptowalutami. Oto lista najlepszych krypto przeliczników w USA, którą chcielibyśmy się z tobą podzielić.

 • Jest to największa i najpopularniejsza strona w Stanach Zjednoczonych. Jej dzienny wolumen wymiany przekracza 9,56 miliardów $. Oficjalnie operuje w Stanach Zjednoczonych i jest aktywnie wspierana przez Amerykański rząd. Spełnia wszystkie wymagania KYC/AML. To jedyny przelicznik na świecie znajdujący się na liście NASDAQ.
 • Binance US. Ten Amerykański oddział przelicznika o tej samej nazwie rozpoczął działalność w 2019. W pełni spełnia wszystkie punkty Amerykańskiego prawa. Co więcej, działa tylko na rynku US. Jego obrót handlowy wynosi około 56 milionów $ dziennie. Ma przyjazny interfejs i pozwala na stworzenie konta demonstracyjnego.
 • Strona została stworzona w 2011 w San Francisco. Ma dostępnych 57 kryptowalut i 284 par handlowych. Dzienny handel wynosi 1,7 miliarda $. Był to pierwszy przelicznik kryptowalut, jaki terminal Bloomberg dodał do swojej listy.
 • Ta zdecentralizowana platforma ma szczerze łatwy i przyjazny interfejs i pozwala na tworzenie wielu par z 200+ kryptowalutami. Nie wymaga rejestracji. Ludzie z całego świata mogą używać tej strony. Fundusze użytkowników są przechowywane w ich portfelach, więc przelicznik nie przechowuje kryptowalut i, przez to, nie może być zhakowany. Godex nie przechowuje danych o ich użytkownikach, więc wszystkie transakcje jakie mają miejsce są anonimowe.

Wniosek

Na Amerykańskim rynku oficjalnie operuje kilkadziesiąt przeliczników kryptowalut. Jeśli aktywnie szukasz najlepszej platformy, zwróć uwagę na kryteria podane w tym artykule. Poza tym, podaliśmy małą listę najpopularniejszych krypto przeliczników w US. Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże ci podjąć właściwą decyzję.