środa, maj 29, 2024
poniedziałek, 21 czerwiec 2021 20:29

Dlaczego warto zainwestować we włoskie meble do restauracji?

dominova dominova

Meble do restauracji są narażone na znacznie intensywniejsze użytkowanie niż zestawy użytkowane w domowym zaciszu. Dotyczy to zarówno krzeseł i stołów wykorzystywanych we wnętrzach, jak i mebli ogrodowych. Włoskie meble sprostają wszystkim obciążeniom, jakim zostaną poddane w restauracjach. Sprawdź, jakie są ich zalety.

1. Włoskie meble - z czego są wykonane?

2. Dominova - praktyczne i stylowe meble do restauracji 

Meble przeznaczone do restauracji powinny spełniać szczególne oczekiwania branży Horeca. W przeciwnym razie już po kilku miesiącach użytkowania konieczna będzie ich wymiana. Restauratorzy chętnie stawiają więc na włoskie meble, które są znacznie wytrzymalsze i elegantsze niż ich odpowiedniki wykonane w innych krajach. Poznaj zalety włoskiego wyposażenia do restauracji.

Włoskie meble - z czego są wykonane?

Najważniejszą zaletą włoskich mebli od Dominova jest wysoka jakość wykonania. Do produkcji mebli Horeca we Włoszech używa się wyłącznie trwałych surowców. Krzesła, stoły i inne elementy wyposażania tworzy się z aluminium, tworzyw sztucznych na bazie żywic oraz wysokogatunkowego drewna. Na uwagę zasługują zwłaszcza produkty z tworzywa sztucznego, które sprawdza się dobrze w każdym stylu i cechuje się mnogością kolorów.

Włoskie meble do wnętrza restauracji i ogródka dla gości są tworzone z tworzyw, z których wykonuje się dowolne formy. Krzesła lub stoły są dostępne w wielu wielkościach, stylach i kształtach, co umożliwia ich dopasowanie do tworzonej aranżacji. Praktycznym wyborem są choćby krzesła na chromowanych nogach. 

Sprawdź ofertę https://dominova.com.pl/scab-design  

Dominova - praktyczne i stylowe meble do restauracji 

Wybierając meble Scab Design, ma się pewność, że będą praktyczne na co dzień. Nowoczesne krzesła włoskie, stoły, ławki i inne elementy wyposażenia restauracji są łatwe do utrzymania w czystości. Tworzywo sztuczne wystarczy przetrzeć miękką ściereczką z łagodnym detergentem, a będą idealnie czyste. Nie pojawiają się na nich przebarwienia z jedzenia i napojów, a okruchy nie gromadzą się pomiędzy poszczególnymi częściami mebla. Dodatkowo w razie potrzeby tworzywo można wyczyścić silniejszym preparatem oraz środkiem dezynfekującym. 

Meble włoskie z tworzywa sztucznego dostępne w ofercie Dominova są również lekkie i łatwe do przenoszenia. Bez trudu ustawia się je na sali dla gości lub w ogródku restauracyjnym. Wiele modeli można również przechowywać w okresie zimowym na niewielkiej przestrzeni. Krzesła ustawia się jedno na drugim, tworząc wysoką kolumnę i maksymalnie wykorzystując dostępną przestrzeń do magazynowania.