wtorek, maj 28, 2024
niedziela, 28 luty 2021 14:21

Terminal płatniczy za darmo – co musisz wiedzieć?

terminal płatniczy za darmo terminal płatniczy za darmo

Obecnie wydaje się, że prawie każda technologia jest bezprzewodowa. Nasze telefony, komputery, a nawet telewizory działają bez uwiązania przewodami i kablami. Ta sama swoboda ruchu jest dostępna w przypadku przetwarzania płatności z Twojej karty kredytowej.

Wszystko, dzięki bezprzewodowym terminalom płatniczym do obsługi kart kredytowych. Zapewniają taki sam dostęp do procesora płatności, jak połączenie przewodowe, ale zapewnia swobodę prowadzenia interesów w dowolnym miejscu. Czy można otrzymać terminal płatniczy za darmo? Jak to zrobić i, co trzeba wiedzieć w ogóle o terminalach płatniczych?

 

Jak działa bezprzewodowy terminal do kart kredytowych

Proces działania terminala płatniczego bezprzewodowego jest prosty i łatwy. Dzięki niezbyt skomplikowanej formie korzystać z niego może praktycznie każdy. Wystarczy przeciągnąć lub wprowadzić dane karty do terminala karty płatniczej, a urządzenie bezprzewodowo połączy się z procesorem płatności. 

W ten sam sposób, w jaki działa system punktu sprzedaży, terminal bezprzewodowy ułatwia komunikację między firmą, procesorem płatności, bankiem wystawiającym klienta i bankiem autoryzacyjnym. Ta transakcja jest zakończona w ciągu zaledwie kilku sekund! Dodatkowo nie musisz mieć gotówki przy sobie, by zapłacić za produkty lub usługi, których potrzebujesz.

Gromadzisz i rozliczasz transakcje kartą kredytową w taki sam sposób, jak w przypadku przewodowego terminala kart kredytowych. Po rozliczeniu Twoje środki są dostępne do wypłaty w czasie uzgodnionym z dostawcą konta handlowego. To bardzo prosty i łatwy sposób, który sprawdzi się w Twojej firmie.

Terminal płatniczy za darmo – czy można go uzyskać?

Chcesz zdobyć terminal płatniczy za darmo? Bez żadnych opłat? Teraz to możliwe! Terminal płatniczy za darmo może otrzymać każde przedsiębiorstwo, jeśli w ciągu ostatniego roku (a dokładniej ostatnich 12 miesięcy) nie przyjmowało żadnych płatności bezgotówkowych za pośrednictwem kart płatniczy. To główny warunek, który należy spełnić, by otrzymać terminal płatniczy za darmo.

Drugą bardzo istotną kwestią jest wielkość przedsiębiorstwa. Aby otrzymać terminal płatniczy za darmo, nie można posiadać więcej niż 5 placówek handlowych tudzież usługowych, które działają pod jednym znakiem towarowym. Jest to oferta skierowana wyłącznie do niedużych firm.

Co jeszcze bezwzględnie musisz wiedzieć na temat terminali płatniczych za darmo dla Twojej organizacji? Nie możesz być franczyzobiorcą ani należeć do zrzeszenia zakupowego, działającego pod jednym szyldem marki. Ważne jest także, aby terminal płatniczy za darmo uzyskała firma, która nie jest jednostką administracji publicznej, szczebla rządowego lub samorządowego.

Korzyści z bezprzewodowego terminala płatniczego do kart

Bezprzewodowy terminal kart płatniczych działa tak samo jak terminal przewodowy, ale z dodatkową swobodą przyjmowania płatności kartą kredytową w nietradycyjnych lokalizacjach. Można go swobodnie przenosić, więc korzyści z takiego systemu są nieograniczone. 

Terminal bezprzewodowy pozwala na udanie się do klienta i sfinalizowanie transakcji dokładnie tam, gdzie się znajduje. Jeśli świadczysz, np. usługi na odległość, jesteś masażystą, fryzjerem lub nawet prowadzisz przewoźny punkt naprawy rowerów – bezprzewodowy terminal płatniczy będzie najlepszym wyborem. To świetna opcja dla restauracji, kawiarni i kawiarni. Możesz obsługiwać i osiedlać swoich klientów w miejscu, w którym siedzą.

Wiele zastosowań bezprzewodowego terminala kart

Jeśli prowadzisz działalność mobilną, taką jak food truck lub pop-up shop, lub jeśli prowadzisz działalność na targach na świeżym powietrzu, korzystanie z terminala bezprzewodowego pozwala zaakceptować więcej opcji płatności i zwiększyć sprzedaż. 

Jeśli prowadzisz firmę kurierską, jest to doskonały sposób na akceptowanie wielu form płatności bez konieczności podawania przez telefon danych karty kredytowej. Zamiast utrudniać transakcje gotówkowe, zwiększ sprzedaż, akceptując płatności kartą kredytową w drodze.