sobota, maj 25, 2024
sobota, 05 wrzesień 2020 18:28

Zalety mieszkań z rynku pierwotnego

Mieszkania domena1 Mieszkania domena1

Dlaczego warto wybrać mieszkanie z rynku pierwotnego? Zapoznaj się z 3 największymi zaletami tego rozwiązania! Przekonaj się, co dzięki temu możesz zyskać.

 

Pierwszy właściciel

Pierwszą i jedną z największych zalet mieszkań z rynku pierwotnego jest status “pierwszego właściciela”. Jeżeli zdecydujemy się na zakup takiej nieruchomości, otrzymujemy gwarancję nowości. Oznacza to, że przed nami nikt nie użytkował wybranego mieszkania. Dzięki temu mamy możliwość stworzenia własnego azylu niemal od zera. Nie musimy martwić się żadnymi naprawami czy wprowadzaniem poprawek po poprzednim właścicielu. 

Jednocześnie warto podkreślić, że przy odbiorze nieruchomości powinniśmy zwrócić uwagę na ewentualne wady lub niedociągnięcia. Dzięki temu otrzymamy nie tylko mieszkanie wolne od usterek stworzonych przez poprzednich właścicieli, ale również dodatkową rękojmię za wady. Deweloper ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne i prawne sprzedawanej nieruchomości. Jeżeli jesteś zainteresowany mieszkaniem z rynku pierwotnego, sprawdź więcej informacji na stronie: domena1.eu.

Mieszkanie z rynku pierwotnego dostosowane do potrzeb

Jako pierwsi właściciele otrzymujemy pełną swobodę dotyczącą zmian oraz aranżacji mieszkania. Deweloperzy umożliwiają również wprowadzenie poprawek do projektu pod kątem układu pomieszczeń. Dzięki temu możemy dopasować nową nieruchomość do swoich indywidualnych potrzeb. Na rynku pierwotnym znajdziemy oferty mieszkań w stanie surowym oraz wykończonych pod klucz. To, na jakim etapie zakończy pracę deweloper, zostanie uregulowane w umowie sprzedaży.

Może się zdarzyć, że deweloper zajmie się położeniem podłóg, pomalowaniem ścian, a nawet częścią wyposażenia. W takiej sytuacji inwestor może umożliwić przyszłym właścicielom podjęcie decyzji w kwestii użytych materiałów. Duży wybór ofert na rynku pierwotnym umożliwi nam również dopasowanie nieruchomości do potrzeb związanych z dodatkowymi udogodnieniami. Przykładem mogą być: dodatkowe miejsca postojowe lub garaże podziemne, pomieszczenia gospodarcze, miejsce na rowery czy też wózki.

Nowoczesne budownictwo

Jeżeli zdecydujemy się na mieszkanie z rynku pierwotnego, otrzymujemy gwarancję nowoczesnego budownictwa. Inwestorzy wprowadzają zazwyczaj najnowsze, a jednocześnie energooszczędne rozwiązania. Niemal w każdym mieszkaniu z rynku pierwotnego znajdziemy wideodomofony, a budynek jest wyposażony w windy, monitoring, a nawet recepcję. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na coraz częściej spotykane tarasy lub przestronne balkony. Bez wątpienia mieszkanie z rynk pierwotnego podniesie komfort i bezpieczeństwo!

Media

artykuły sponsorowane copywriting