sobota, maj 25, 2024
wtorek, 21 lipiec 2020 16:38

Naklejki – prosty sposób na ciekawą promocję

Naklejki Naklejki

Naklejki są tym elementem, któremu w marketingu poświęca się z reguły mniej uwagi i nierzadko przedsiębiorcy nie zdają sobie sprawy, że mogą je zastosować w działaniach reklamowych. Tymczasem jest to wyjątkowo wszechstronne narzędzie, które można skutecznie wykorzystać do promocji i budowy wizerunku marki. Co warto wiedzieć na temat naklejek?

Gdzie można wykorzystać naklejki?

Odpowiednio przygotowane naklejki to wyjątkowo uniwersalne elementy, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach biznesu. Oto najważniejsze przykłady:

  • Packaging. Rolę naklejek szczególnie docenią przedsiębiorcy stawiający na ekologię i minimalizm w dziedzinie opakowań. Za ich pomocą można stworzyć bowiem estetyczne etykiety produktowe, zawierające elementy brandingowe i najważniejsze informacje o samym produkcie.
  • Merchandising. Naklejka w postaci firmowego logo to doskonały sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki. Świetnie sprawdzi się np. na konferencjach czy eventach branżowych, pomoże w stworzeniu zindywidualizowanych gadżetów firmowych, a nawet może zostać wykorzystana jako oryginalna ulotka.
  • Naklejki są niezastąpione w stacjonarnych punktach sprzedaży. Pomogą zwrócić uwagę klientów na wyjątkowe okazje czy produkty przecenione. Mogą też pełnić funkcję informacyjną, np. wskazywać drogę do kas lub przebieralni.
  • Pomysłowo zaprojektowane naklejki to wyjątkowo prosty i tani sposób na odmianę wyglądu biura lub dekorację lokalu usługowego.
  • Zastosowania techniczne. Naklejki ostrzegawcze i plombowe przydadzą się m.in. podczas przygotowywania przesyłek, a etykiety serwisowe i naklejki podłogowe ułatwią organizację pracy w zakładzie. Opcja easy-dot będzie niezastąpiona tam, gdzie naklejki wymagają wielkokrotnego przeklejania bądź usunięcia z danej powierzchni bez jej uszkodzenia.

To tylko część zastosowań – tak naprawdę ogranicza Cię tylko własna pomysłowość!

Czy naklejki to kosztowne rozwiązanie?

Cena naklejki będzie zależała od kilku czynników: przede wszystkim wymiarów, kształtu, wykorzystanego materiału. Znaczenie ma również wielkość zamówienia: im więcej naklejek zamówisz, tym niższy będzie koszt jednostkowy. Przy zakupie kilkudziesięciu cena może wynosić od 1 do 1,50 zł, a zamówienie kilku tysięcy może obniżyć koszt do mniej niż 10 gr za sztukę. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółowym cennikiem, odwiedź stronę https://chroma.pl/pl. Znajdziesz tam również wygodny kreator do stworzenia własnego projektu.

Jak widać, naklejki to rozwiązanie korzystne cenowo. Zastosowanie dla nich można natomiast znaleźć praktycznie w każdej dziedzinie biznesu.

Media

artykuły sponsorowane copywriting