wtorek, maj 28, 2024
poniedziałek, 27 lipiec 2020 19:10

Filmy reklamowe - skuteczność przez obiektyw

Filmy reklamowe Filmy reklamowe

Filmy reklamowe, filmy korporacyjne, spoty reklamowe, to wszystko określenia nowego video marketingu, który coraz bardziej zyskuje popularność w Polsce. Jak więc dotrzeć do potencjalnego klienta przez filmy reklamowe?

 

Co to są filmy reklamowe?

Filmy reklamowe, są to filmy promocyjne, które przekształcają treści znajdujące się na stronie danej firmy w prosty obraz zawierający najważniejsze informacje. Produkcja wideo, to najłatwiejszy sposób reklamy danego produktu, skutecznie podnoszący jego sprzedaż oraz uwydatniający wszystkie zalety. Produkowane spoty reklamowe to wbrew pozorom ciężki orzech do zgryzienia. Przede wszystkim trzeba przedstawić unikalny pomysł, który zaakceptuje zarząd firmy zlecającej taka formę reklamy. Następnie określenie czasu filmu, cel, czyli do jakiej grupy odbiorców ten film ma trafić w pierwszej kolejności i realizacja filmu.

Ile czasu trwa film promocyjny?

Przeważnie film reklamowy, czy inaczej film promocyjny, ma długość od 20 do 30 sekund, choć bywają też takie, które dochodzą do 45 sekund. Spoty promocyjne mają charakter mocnego przekazu, trafiającego w konkretną grupę docelową i pobudzają wszelkie emocje potrzebne do późniejszego reagowania klienta na dany produkt i chęć jego zakupu.

Film reklamowy - obszerne zaplecze sprzętowe

Obecnie każde szanujące się studio filmowe, tworzące filmy promocyjne posiada bogaty i profesjonalny sprzęt. dzięki temu produkcja video jest najwyższej jakości, co cieszy zarówno klientów jak i odbiorców takich produkcji. Produkcja filmowa Warszawa, filmy reklamowe Wrocław, czy filmy reklamowe Kraków, dysponują takim sprzętem, jak: kran filmowy, wózek filmowy, stedycam, a także drony robiące ujęcia z powietrza i Gopro Rig robiące zdjęcia pod wodą. Produkcja filmów promocyjnych, jest obecnie najlepszą wizytówka wszystkich firm, dlatego też sprzęt do realizacji projektu musi być najwyższych lotów.

Gdzie można wykorzystać promocyjne filmy?

PJ Films Studio - filmy reklamowe Warszawa, czy Clipshop - produkcja filmów Warszawa, to przykładowe studia filmowe, które uczą jak filmy promocyjne można wykorzystać w marketingu. Jak przekonują - nasze filmy tworzymy z pasją i lubimy nowe wyzwania.

  • Internet - jest to największe medium dzisiejszych czasów, w którym można oglądać dosłownie wszystko. Produkcja spotów reklamowych jest tworzona dla kanałów YouTube, Facebook, Instagram, a także innych portali społecznościowych oraz na branżowe strony klientów;
  • Produkcja filmów reklamowych może być także, prezentacją różnych marek na targach, czy sympozjach , a także materiałem, który przedstawia wizualizacje naszego tematu rozmowy podczas szkolenia czy konferencji;
  • Wyświetlanie i przekazywanie filmu może się także odbywać za pomocą różnych nośników, jak płyty DVD, CD lub na pendrive;
  • Studia filmowe wysokiej klasy, jak produkcje filmowe Warszawa, w głównej mierze zajmują się tworzeniem filmu wyświetlanego w telewizji. Tworzymy filmy dokumentalne, spoty telewizyjne i reportaże społeczne - podkreśla Studio Filmowe Warszawa. Zajmujemy się również produkcją filmów reklamowych dla potrzeb telewizyjnych, internetowych. Nasze filmy posiadają własny scenariusz, a także korzystamy ze scenariusza przekazanego nam przez klienta.