wtorek, maj 28, 2024
poniedziałek, 29 czerwiec 2020 17:27

Wynajem busa 9-osobowego - wszystko co musisz wiedzieć!

Bus z wypożyczalni busów Kuszewski we Wrocławiu Bus z wypożyczalni busów Kuszewski we Wrocławiu

Potrzebujesz przewieźć więcej osób, a nie możesz pozwolić sobie na zakup dużego samochodu? To już nie problem! Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się wszystkiego na temat wynajęcia samochodu dostosowanego do Twoich potrzeb.

 

Kto może wynająć busa dziewięcioosobowego?

Polacy znacznie chętniej korzystają z możliwości wypożyczenia większego auta. Powstaje coraz więcej firm oferujących takie usługi. Znajdziemy je nawet w naszej miejscowości. Przykładem jednej z nich jest Wynajem busów Kuszewski - Wypożyczalnia Wrocław, w której możemy wypożyczyć samochód w sposób długo i krótkoterminowy. Dzięki wynajęciu busa możemy bez mniejszego problemu przewieźć większą liczbę osób i bagaży. A jednocześnie samochód nie jest duży i możemy go komfortowo prowadzić. Wymagane jest jedynie prawo jazdy kategorii B, czyli dokument, posiadany przez każdego kierowcę.

Kiedy możemy wypożyczyć 9-osobowego busa?

W wielu sytuacjach wynajęcie takiego auta może ułatwić nam życie. Świetnie sprawdzi się podczas rodzinnych wakacji. Zastanawiamy się jak zapakować do naszego samochodu wszystkich pasażerów, a także stos bagaży? Często w takiej sytuacji jesteśmy zmuszeni do wyjazdu na dwa samochody osobowe. Zwiększa to koszty, utrudnia kontakt między podróżującą rodziną. Wybierając wynajem busa zmieścimy tyle osób, ile potrzebujemy, a przede wszystkim tyle bagaży, ile chcemy. Dobrym rozwiązaniem jest również wynajem auta do przewiezienia gości na rodzinną uroczystość w restauracji np. jubileusz, chrzciny, wesele. Zapewnimy naszym gościom dojazd na miejsce i możliwość swobodnej zabawy. Nierzadko firmy wynajmują busa na przewiezienie pracowników na imprezę integracyjną. Jest również opcja wynajęcia zawodowego kierowcy. Wówczas żaden z uczestników uroczystości nie jest zmuszony do rezygnacji ze swobodnej zabawy. Warto dodać, że wynajem busa to zdecydowanie tańsza opcja niż wynajem autokaru. Jest on również bardziej mobilny, łatwiejszy do parkowania i wygodny w obsłudze.

Jak wygląda bus dziewięcioosobowy?

Możemy wybrać konkretny model samochodu. Część wyposażona jest między innymi w automatyczną skrzynię biegów. Dobrej jakości wynajęty bus posiada klimatyzację, wygodne i rozkładane fotele oraz szereg dodatkowych udogodnień. Duże lusterka i idealna widoczność dzięki panoramicznej, przedniej szybie, powodują komfort jazdy zarówno kierowcy, jak i pasażerów. Dodatkowym plusem prowadzenia busa jest wysoko umiejscowiony fotel kierowcy, co pozwala na lepszą widoczność drogi. Firmy wynajmujące samochody, posiadają szeroki wybór, dostosowanych do indywidualnych oczekiwań każdego klienta. Możemy wynająć samochód poprzez rezerwację na stronie internetowej. Jest to szybka i wygodna forma komunikacji z klientem.

Wynajem busa dziewięcioosobowego

Każda osoba posiadająca prawo jazdy kategorii B może swobodnie wynająć 9-osobowego busa. Planując wakacje z przyjaciółmi lub rodziną, wypożyczalnie, dają swoim klientom możliwość wyjazdu za granicę. Opłaty na autostradzie są takie same jak za samochód osobowy. Możemy wynająć busa z zawodowym kierowcą. Wówczas mamy pewność, że nasi goście lub pracownicy bezpiecznie wrócą do domu. Decydując się na wynajem przeanalizujmy wszystkie warunki umowy. W celu bezpieczeństwa na drodze, wybierajmy najlepiej nowy, sprawny technicznie pojazd, posiadający dodatkowo ubezpieczenie NNW.