czwartek, 23 listopad 2017 10:42

Na słodko do klienta

Jednym z ważnych wariantów wpływających na sukces danej firmy jest to, w jaki sposób traktuje ona swoich klientów. Proklienckie podejście do każdego z nich, bez względu na wartość transakcji, powinno stanowić główny fundament wszelkich działań.

Coraz częściej właściciele firm są tego świadomi, dlatego nawet ustalają pewne strategie działania, których celem jest budowanie lepszego wizerunku firmy poprzez stałą pracę nad coraz lepszymi relacjami z klientami. Jednym ze sposobów na uzyskanie sukcesu w tej dziedzinie jest obdarowywanie klientów drobnymi upominkami.

Słodycze reklamowe – najlepszy upominek dla Twojego klienta

Doskonałym przykładem nietuzinkowego i przyjemnie kojarzącego się upominku dla klienta jest drobna słodycz – np. czekoladka z logiem firmy, cukierki w logowanym papierku czy bombonierki.

Słodycze reklamowe są wykorzystywane w różnych miejscach. Bardzo często stanowią wyróżniający się upominek wysyłany stałym klientom w okresie przedświątecznym czy z okazji ich urodzin. Wiele firm zamawia takie słodkości również przed konferencjami, targami czy innymi wydarzeniami branżowymi. Nie brakuje też takich firm, które dołączają drobne słodkie upominki (np. cukierki) do każdej przesyłki – dotyczy to szczególnie sklepów internetowych.

Słodycze reklamowe coraz częściej wykorzystywane są nie tylko jako prezenty, ale również gadżety zacierające złe wrażenie. W każdej firmie czasami zdarzy się, że klient nie będzie zadowolony z zakupionego produktu czy wykonanej usługi, na co złoży reklamację. Podczas odpowiadania na nią warto też mieć w zanadrzu jakąś rekompensatę, na przykład w formie słodkiego upominku. Można dołączyć do niego również list z przeprosinami lub podziękowaniem za wyrozumiałość.

Jak widać, sposobów wykorzystania słodyczy reklamowych jest wiele, dlatego każdy przedsiębiorca powinien mieć je w swojej firmie.

Gdzie można zamówić wyśmienite słodycze reklamowe?

Przedsiębiorcy zainteresowani wprowadzeniem do swojej firmy takiej formy reklamy, powinni zwrócić uwagę na ofertę firmy Majami. Szczegółowe informacje dotyczące jej produktów są zamieszczone na stronie www.Majami.pl. Pokrótce mówiąc, firma produkuje najwyższej jakości słodycze reklamowe, jak krówki, ptasie mleczka, słodkie kremy, sosy, sezamki czy cukierki toffee.

Czytany 265 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Biznes i finanse

  • 1