poniedziałek, 06 listopad 2017 11:07

Czy warto zbierać złom?

Jak się okazuje skup złomu zarabia całkiem niezłe pieniądze. Właściciele potrafią w ciągu kilku dni zarobić nawet kilka tysięcy złotych na sprzedaży złomu.

 

 

Mamy przedsiębiorców, którzy prowadzą małe skup złomu, jak również te wielkie złomowiska zajmujące się także rozbiórkami domów oraz innych budynków i pozyskiwaniem z tego różnych metali kolorowych.

Gdzie oddać złom?

Jeżeli robiłeś właśnie porządki i masz na swoim podwórku kilogramy czy dziesiątki kilogramów złomu i nie wiesz, gdzie się go pozbyć, to najlepszym rozwiązaniem jest oddać go na złom i jeszcze na tym zarobić. Żeby sprzedać złom mamy aż dwa rozwiązania. Po pierwsze możemy samodzielnie załadować nasz złom na samochód i zawieźć go do skupu metali kolorowych, ale także możemy zadzwonić do skupu złomu i poprosić, aby przedstawiciel firmy przyjechał do nas załadował złom, zważył i wypłacił nam odpowiednie pieniądze za sprzedaż złomu.

  Drugie rozwiązanie jest bardzo dobre, dla osób które nie mają gdzie załadować całego złomu i musieliby w tym celu wynajmować specjalnie dodatkowy pojazd do załadunku. W takim przypadku wystarczy wejść na stronę internetową skupu złomu w naszej okolicy, porozmawiać z przedstawicielem, aby przyjechał w danym dniu i o danej godzinie i już mamy problem rozwiązany i nie musimy na to tracić naszego cennego czasu.

Ile zarabia skup złomu?

Wiele osób zastanawia się Ile zarabia skup złomu i czy da się z tego wyżyć. Jednak jak się okazuje właściciele złomowisk zarabiają całkiem przyzwoite pieniądze i czasami w ciągu jednego dnia potrafią zarobić więcej niż przeciętny Polak w pracy na etacie. Prawdziwe pieniądze zaczynają się wtedy, kiedy prowadzimy już bardzo długi okres czasu nasze złomowisko i mamy coraz większe zlecenia na zabranie złomu.

  Małe złomowiska zazwyczaj współpracują z klientami prywatnymi, którzy posiadają swoje stare rzeczy, takie jak pralki, telewizory, lodówki oraz inne przedmioty, które trzeba wyrzucić i wtedy dzwonią na złomowisko, że chcą oddać za darmo takie właśnie rzeczy, a następnie przedstawiciel przyjeżdża i je po prostu zabiera, a później dodatkowo na tym zarabia.

  Dużo większe pieniądze zarabiają złomowiska, które posiadają już nowoczesne maszyny i najczęściej są wzywane do różnego rodzaju rozbiórek budynków, do starych obiektów, które stwarzają zagrożenie i trzeba je natychmiast rozebrać, jak również złomują bardzo duże pojazdy, samochody ciężarowe, statki czy nawet samoloty.

Czytany 1225 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Biznes i finanse

  • 1