środa, 27 marzec 2019 12:44

Zaśnij w swoim domku. Drewniane łóżka dla dzieci

Edinos - łóżko dla dziecka domek Miles Edinos - łóżko dla dziecka domek Miles

Rodzice chcą, aby pokój dziecięcy był dla ich pociech bezpiecznym i przytulnym miejscem zabawy i odpoczynku. Zadowolenie dzieci i osiągnięcie swoich zamysłów funkcjonalnej i bezpiecznej aranżacji wnętrza staje się zdecydowanie prostsze przy użyciu pięknych, użytecznych i niezwykle atrakcyjnych dla najmłodszych łóżek w kształcie domków.

Przedstawiamy informacje o wykonaniu oraz pomysły na ich aranżację.

 

Wybierz bezpieczeństwo wykonania

Jeśli chodzi o łóżko dla dzieci podstawą powinno być ich bezpieczeństwo. Często firmy produkujące meble aby zaoszczędzić na kosztach produkcji decydują się na użycie lakierów czy lakierobejc, które zawierać mogą szkodliwe substancje wpływające negatywnie na zdrowie naszych pociech. W końcu łóżko to miejsce, w którym spędzają kilka godzin codziennie, warto więc zadbać o najwyższą jakość wykonania. Polecamy wybór mebla wykonanego z naturalnego drewna, poddanego jedynie zabiegom szlifowania i polerowania, dzięki którym lakierowanie i pokrywanie jakimikolwiek chemicznymi substancjami nie jest konieczne. Takie łóżko nie tylko zachwyci naszą pociechę, ale zagwarantuje jej zdrowy, niezakłócony niczym sen.

Możliwość stworzenia własnego domku

Łóżko w kształcie domku składa się z solidnego stelażu na materac oraz drewnianym części stabilnie i trwale połączonych formujących nad i wokół łóżka formę otwartego domku. Na rynku znaleźć można różne modele - klasyczne stelaże z czterema słupkami połączonymi na górze, otwarte, ścięte drewniane ściany czy nawet tipi. Wyjątkową cechą łóżek-domków jest możliwość ich aranżacji przez najmłodszych. powieszenie sznura świecących gwiazdem nad głową czy rozciągnięcie materiału i zrobienie bazy - wszystko jest dozwolone i prostsze, niż kiedykolwiek. Łóżka mają bardzo prostą, nowoczesną formę, więc z łatwością staną się posiadłością zarówno chłopca, jak i dziewczynki. Dzięki możliwości zaaranżowania przestrzeni do spania dziecko chętniej będzie spędzało tam czas i z pewnością domek nie pozostanie na długo jedynie miejscem na sen.

Piętrowe łóżko typu domek

Na rynku dostępne są również łóżka typu domek w wersji dwupiętrowej. Dla rodzeństwa świetnym rozwiązaniem będzie wspólny dwupoziomowy dom, który będa mogli zamieszkać i zaaranżować wspólnie. Jednak łóżeczko dziecięce na piętrze to również świetna okazja do jak najbardziej ekonomicznego wykorzystania przestrzeni w pokoju jedynaka. W takiej sytuacji stelaż na materac znajduje się na piętrze, do którego prowadzi drewniana drabinka, a parter pozostaje do wykorzystania - na biurko i miejsce na naukę czy ulubione zabawki.

© 2013-2020 by SN2.EU