wtorek, 15 maj 2018 17:48

Szybka naprawa ekspresów do kawy door2door

Klinika Ekspresów to profesjonalny serwis ekspresów do kawy. Starając się sprostać wymaganiom klientów, postanowiliśmy całkowicie zautomatyzować proces naprawy zepsutego sprzętu. Sprawdź jak to działa!

Klinika Ekspresów -  naprawa ekspresów do kawy door2door gwarantuje wygodę i 100% satysfakcji. Wystarczy tylko wypełnić formularz danymi i czekać na kuriera ze specjalnym opakowaniem transportowym. Paczka trafia na nasz serwis ekspresu, gdzie diagnozujemy usterkę i ustalamy koszt oraz termin naprawy. Po Twojej akceptacji rozpoczynamy pracę, w przypadku gdy nie wyrazisz zgody, ekspres zostanie zwrócony na nasz koszt.

Do każdej naprawy podchodzimy w sposób profesjonalny, dlatego na naszą pracę udzielamy aż 6 miesięcznej gwarancji! Dodatkowo nasz serwis expresów umożliwia wypożyczenie sprzętu na czas naprawy. Dzięki czemu możesz cieszyć się smakiem ulubionego napoju bez przerwy. Jeśli uznasz, jednak że naprawa ekspresu do kawy jest dla Ciebie zbyt kosztowna, możemy go odkupić. 

W naszej ofercie naprawa ekspresów ciśnieniowych zarówno domowych jak i profesjonalnych do użytku w gastronomii. Naprawiamy urządzenia większości popularnych marek producentów jak m.in.:  Saeco, Delonghi, Jura, Promac, Bosch, Siemens, Gaggia, Krups, Faema, La Cimbali czy Expobar. Oprócz napraw pogwarancyjnych, świadczymy także usługi konserwacji i przeglądów technicznych. Nasz serwis ekspresów obsługuje zarówno klientów prywatnych jak i firmy, hotele czy lokale gastronomiczne. Naprawa ekspresów realizowana w trybie door2door sprawia, że oszczędzasz czas i pieniądze.

Nasz serwis ekspresów ciśnieniowych w ramach to także odkamienianie, czyszczenie, wymiana filtrów, likwidowanie wycieków czy naprawa młynków. U nas możliwa jest zarówno naprawa ekspresu jak i przegląd serwisowy. Serwis ekspresu do kawy Klinika ekspresów zajmie się za Ciebie okresową konserwacją sprzętu, co pomoże zapobiec późniejszym awariom. Regularnie czyszczony ekspres gwarantuje doskonały smak kawy. Według naszych obserwacji, regularna konserwacja sprzętu sprawia, że późniejsza naprawa ekspresów do kawy nie jest tak kosztowna, a i zdarza się rzadziej.

Klinika ekspresów posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu naprawa expresów u nas jest szybka i bezproblemowa. Gwarancja jaką udzielamy klientom, świadczy o tym, że staramy się wykonywać usługi na jak najwyższym poziomie. Dla nas naprawa ekspresu ciśnieniowego, obojętne czy będzie to marka Nivona, Philips Saeco czy Melitta, nie stanowi problemu. Do każdej nawet najdrobniejszej usterki podchodzimy z zaangażowaniem, pracę wykonujemy dbając sprawność maszyny, a także o czystość i estetykę. 

© 2013-2020 by SN2.EU