czwartek, 18 luty 2016 15:09

Jak wygodnie posprzątać dom?

Prowadzenie gospodarstwa domowego wymaga poświęcenia dużej ilości czasu i sporego wysiłku. Jedną z najczęściej wykonywanych czynności domowych, a tym samym jedną z najbardziej uciążliwych jest odkurzanie. Jak sprawić, aby odkurzanie było wygodniejsze i tańsze? Wybierając nowy odkurzacz warto upewnić się, że posiada technologie zapewniające płynność i łatwość ruchów, a także czy jest bezworkowy.

Odkurzanie należy do najtrudniejszych i najmniej przyjemnych domowych zajęć. Często odkurzacze zamiast ułatwiać nam sprzątanie, skutecznie je utrudniają – wywracają się i stwarzają problemy przy pokonywaniu przeszkód, takich jak progi czy kable. Średnia wielkość polskiego mieszkania przekroczyła już 73 m2 – odkurzanie takiej powierzchni, nawet raz w tygodniu, przy tak zabieganym trybie życia jest bardzo uciążliwe. Co zrobić, aby myśl o odkurzaniu nie pogarszała naszego nastroju?

Odkurzacz – efektywny pomocnik
Przy wyborze nowego sprzętu warto zwrócić uwagę na zastosowane w nim technologie. Wbrew pozorom odkurzacze bardzo różnią się między sobą. W wybranych rozwiązaniach Samsung, np. w modelu VC06H70F0HD, zastosowano technologię Motion Sync. Odkurzacz charakteryzuje się ruchomą obudową, która w połączeniu ze specjalnie pochylonymi, dużymi kółkami umożliwia niezwykle płynne ruchy oraz niespotykaną w zwykłych odkurzaczach stabilność prowadzenia. Dodatkowo rozmiary i waga urządzenia zostały zredukowane, przez co stał się on o wiele łatwiejszy w prowadzeniu.

Odkurzacz bezworkowy – oszczędność i wygoda
Firma Samsung przeprowadziła sondaż na temat usprawnień, jakie oferują producenci odkurzaczy bezworkowych. 80% Polaków wie o istnieniu takich urządzeń, 1/3 planuje ich zakup, a prawie 30% badanych posiada już taki odkurzacz w domu, co czyni go drugim najpopularniejszym typem odkurzacza. Ta tendencja jest zrozumiała: brak konieczności wymiany worka wiąże się z zaoszczędzonymi złotówkami na koncie – po około sześciu, siedmiu latach koszt zakupu worków może przekroczyć wartość urządzenia ze średniej półki. Ponadto w odkurzaczach z technologią Motion Sync pojemnik można opróżnić wyjątkowo łatwo (za pomocą wciśnięcia przycisku i przekręcenia pokrywy), nawet po każdym sprzątaniu. Śmieci nie muszą stać w urządzeniu i czekać aż zapełni się worek.

Wysoka skuteczność sprzątania
Konsumenci poszukujący uniwersalnego urządzenia, które zadba o perfekcyjny wygląd każdej powierzchni, mogą wybrać model odkurzacza wodnego z linii Motion Sync - VW17H9090HU. Dzięki zastosowaniu technologii Cyclone Force Multi 3 w 1 i ogromnej siły ssącej (230W), zapewnia on nie tylko wysoką efektywność czyszczenia, ale dodatkowo wyróżnia się uniwersalnością zastosowań – unikalna konstrukcja sprawia, że wygodnie usuniemy każdy rodzaj zabrudzenia z różnorodnych powierzchni.

© 2013-2020 by SN2.EU