środa, 16 wrzesień 2015 12:32

OleOle i obietnica niższej ceny

To coś, z czego z pewnością chętnie skorzysta wielu klientów. Skąd to wiemy? Na przykład stąd, że już bardzo duże grono osób kupujących u nas, postanowiło się zdecydować na skorzystanie z naszej wyjątkowej obietnicy. Co w niej takiego wyjątkowego? Co sprawia, że ten sposób na oszczędność w naszym sklepie jest tak bardzo „rozchwytywany”? Już spieszymy z odpowiedzią.

To coś, z czego z pewnością chętnie skorzysta wielu klientów. Skąd to wiemy? Na przykład stąd, że już bardzo duże grono osób kupujących u nas, postanowiło się zdecydować na skorzystanie z naszej wyjątkowej obietnicy niższej ceny w OleOle. Co w niej takiego wyjątkowego? Co sprawia, że ten sposób na oszczędność w naszym sklepie jest tak bardzo „rozchwytywany”? Już spieszymy z odpowiedzią.

Jako marka staramy się w każdy przypadku o to, żeby dać pewną gwarancję co do kształtu oferty. Mówiąc konkretniej, chcemy zapewnić najbardziej korzystną cenowo ofertę w skali całego rynku. Oznacza to, że musimy być zawsze o krok przed naszymi konkurentami. A co w przypadku, jeśli ktoś znajdzie produkt u naszych konkurentów w cenie niższej od tej, w jakiej sprzedajemy właśnie na na naszej stronie? Tutaj, nasza obietnica niższej ceny też znajduje zastosowanie. Gdy zdarzy się, że w którymś z konkurencyjnych sklepów X, znajdziecie dany produkt taniej, sprzedamy go Wam po cenie niższej od tej, na którą trafiliście w innych internetowych sklepach.

Codziennie bardzo szczegółowo monitorujemy ceny produktów naszej Konkurencji. Dzięki temu, jesteśmy w stanie trzymać rękę na pulsie i proponować naszym wyjątkowym Klientom rozwiązania cenowe, których nie sposób szukać w innych sklepach. Jak to wygląda w praktyce? Otóż:

Produkt z naszego serwisu musi być dokładnie taki sam jak ten, który widnieje na stronie konkurencji i można go tam nabyć. Jeśli tak się stanie, porównujemy ofertę takiego produktu w naszym i konkurencyjnym sklepie. Jeżeli rzeczywiście cena produktu u nas jest wyższa, sprzedamy wskazany produkt po cenie niższej, niż ta w której sprzedaje ją nasza konkurencja.

Zawsze prosimy o uzbrojenie się w nieco cierpliwości, ponieważ sprawdzenie wszystkich niezbędnych elementów, porównanie informacji i wyciągnięcie wniosków, wymaga od nas nieco czasu. W zaistniałej sytuacji, najlepszym sposobem sprawnego kontaktu z OleOle będzie skorzystanie z formularza dostępnego na stronie. Nasz zespół handlowy sprawdza bardzo szczegółowo konkurencyjna ofertę i udzielą odpowiedzi w nieprzekraczalnym terminie, maksymalnie do 3 dni roboczych od kontaktu z pomocą formularza. Ofertę złożymy drogą telefoniczną lub z wykorzystaniem wiadomości mailowej.


Warto o tym pamiętać, zawsze wykazujemy elastyczność w działaniu, która ma prowadzić do pełnego zadowolenia w gronie naszych Kupujących. Skorzystanie z powyższego rozwiązania to kolejny z prostych i skutecznych sposobów na oszczędność gotówki przy okazji zakupów w naszym internetowym sklepie.

© 2013-2020 by SN2.EU