czwartek, 13 sierpień 2015 17:35

Rosnący potencjał nieruchomości przy polu golfowym

Ruszył kolejny etap inwestycji w podwarszawskich Sobieniach Królewskich. Nieruchomości przy polu golfowym to oferta dla osób zainteresowanych nieszablonowymi inwestycjami mieszkaniowymi. Apartament na terenie kompleksu golfowo – rekreacyjnego to zarówno ciekawa lokalizacja, jak i dobra forma inwestycji.

Budowa kolejnego etapu inwestycji właśnie ruszyła. Cały kompleks apartamentów rekreacyjnych w Sobieniach Królewskich usytuowany jest bezpośrednio wzdłuż pola golfowego, w otulinach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, ok. 30 km od Warszawy. Inwestycja składa się z oddanych już do użytku czterech strzeżonych i administrowanych budynków, kolejne dwa właśnie powstają. Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem, a do sprzedaży pozostało już tylko 7 apartamentów w nowym zadaniu inwestycyjnym.

Połknąć golfowego bakcyla jest bardzo łatwo, dlatego nie dziwi nas rosnące zainteresowanie apartamentami przy polu golfowym – mówi Piotr Szymański, dyrektor pola golfowego, Sobienie Królewskie Golf & Country Club. – I choć golf to w naszym kraju wciąż dyscyplina niszowa, jego popularność rośnie z roku na rok. Coraz więcej turniejów sprawia, że również akademie golfa, które odbywają się u nas przy okazji dużych imprez, przyciągają coraz więcej amatorów tej dyscypliny sportowej – mówi Piotr Szymański.

W każdym z budynków, wchodzących w skład kompleksu apartamentów w Sobieniach Królewskich, znajduje się pięć lokali mieszkalnych – dwa na parterze, dwa na piętrze oraz jeden na poddaszu. Ceny lokali zaczynają się już od 5000 zł za m2. Powierzchnia apartamentów rekreacyjnych w zależności od piętra wynosi od 50 do 76 mkw., wszystkie posiadają balkon lub przestronny taras, natomiast lokale na parterze dodatkowo ogródek.
Ostatni raport KPMG wskazał, że  na jedno pole golfowe w naszym kraju przypada ponad 1 200 000 Polaków. Dla właścicieli takich kompleksów jak Sobienie Królewskie, to spory potencjał do zagospodarowania – mówi Piotr Szymański, dyrektor pola golfowego, Sobienie Królewskie Golf & Country Club.

Podwarszawskie pole golfowe to część kompleksu rekreacyjnego Sobienie Królewskie Golf & Country składającego się z 18-dołkowego, mistrzowskiego pola golfowego, domów i apartamentów rekreacyjnych, domku klubowego, a także zlokalizowanego w pobliżu zabytkowego pałacu z centrum SPA, krytym basenem, a także stadniną koni i kortami do tenisa ziemnego. Dodatkowo podwarszawski obiekt to jedyna w Polsce tego typu inwestycja „fly in" (można tu przylecieć samolotem).

© 2013-2020 by SN2.EU